BLESKOVĚ

Jóga na Madeiře

08. 05. 2017 - 15. 05. 2017
Madeira


Pořádá: http://www.dovolena-cviceni.cz/
Kontaktní osoba: Kristlová Gabriela
Telefon: 777767685
E-mail: kristlova@mcbody.cz
Místo konání: Madeira

Další informace: http://www.dovolena-cviceni.cz/zajezdy/portugalsko/funchal/four-views-oasis-charter/aktivni-tyden-s-gabinou-a-honzou-kristlovymi-program-a-b.html

Madeira je označován jako ostrov květů, protože tu celý rok něco kvete. Klima ostrova je velmi přívětivé, ostrov  je celoročně zelený a většina ostrova pokrývá bujná vegetace. Madeira je sopečného původu a není tu nouze o kopce a hory. Madeira je úžasný ostrov, který si zamiluje každý, kdo má rád přírodu. Madeira je ideální především pro milovníky aktivního cestování. Moře resp. oceán je všude okolo, ale voda je poměrně studená a příboj a silné proudy znemožňují pohodové koupání. Pokud nad Madeirou přemýšlíte, tak neváhejte a dejte se na cestu.

 

Na Madeiru jedeme v termínu proslulých slavností květin - Každoročně je příchod jara oslavován všemi obyvateli Madeiry prostřednictvím festivalu květin a co víc, dokonce se sem sjíždějí i zahraniční turisté, aby tuto krásu viděli na vlastní oči. Festival má již dlouholetou tradici a jeho součástí je květinový průvod, prodej výrobků a dekorací z květin, květinami motivovaná gastronomie i různé květinové výstavy. Místní umělci vytvářejí po celém městě květinové koberce z květin různého druhu. Jaro je cítit ve vzduchu a město Funchal ožívá všemi jarními barvami. 

 

Vybírat můžete ze 2 sportovních programů, turistiku v horách, procházky okolo levád, nebo využít 2 golfová hřiště v blízkosti hotelu.