BLESKOVĚ
Power jóga 23. 12. 2010 PDF Tisk

Powerjóga LIFE koncept START!

Pozvánka pro všechny zájemce (začátečníci i pokročilí) na jedinečnou akci sVaškem Krejčíkem   Powerjóga LIFE koncept Neděle 27. února 2011 11.00–16.30 hodin Energy Studio HO...
Powerjóga LIFE koncept START!

Pozvánka pro všechny

zájemce (začátečníci i pokročilí) na jedinečnou akci sVaškem Krejčíkem

Powerjóga LIFE koncept

Neděle 27. února 2011

11.00–16.30 hodin

Energy Studio HOME, Hellichova 1, Praha 1

Únava, vyčerpání a stres jsou stále častějšími znaky současné generace. Moderní doba žene člověka rychlostí TGV kmnoha vytyčeným cílům, a přitom člověk sám sebe velice rychle zapomíná uprostřed kolotoče, do kterého se dostal.

Každý se chceme mít dobře a máme své cíle. Abychom jich mohli dosáhnout, je nutné být zdravý! Bez zdraví nám cíle a přání utíkají pod rukama. Člověk nemá neomezené možnosti. Jeho baterky se občas vybíjejí rychleji, než by chtěl, a proto je nutné, aby si uvědomil potřebu regenerace, šetření a obnovení své energie.

Cvičení powerjógy a jógy, umění dýchat a zastavit se, očista organismu i mysli, vhodná strava, a způsoby regenerace a relaxace, to vše jsou součásti PROGRAMU Powerjóga LIFE koncept.

Vydejte se na cestu sebepoznávání a odpovědnosti vůči sobě samým. Powerjóga LIFE koncept vám pomůže hledat a sledovat cestu, kterou jdete.

Akce je určená všem, kteří mají zájem do svého života začlenit powerjógu a jógu vplné podobě. Touží po inspiraci a celistvém pohledu na život a zdraví vkontextu powerjógy a zdravého životního stylu. Cvičení, mentální trénink scílem zastavit se, rozumný způsob stravy a také čištění organismu (4 životní oblasti). To vše spřesnými návody vnovém programu Powerjóga LIFE koncept Vaška Krejčíka.

Potřebujete motivovat na své cestě jógy?

V rámci konceptu celého programu získáte praktické rady ve cvičení, meditaci, stravování a očistě. Ucelený program Powerjóga LIFE koncept týkající se každé ze 4 základních životních oblastí, kterým je nutné věnovat pozornost, vás bude inspirovat a motivovat na cestě kobnovení vaší energie. Po absolvování programu Powerjóga LIFE koncept můžete 1x měsíčně konzultovat po mailu sVaškem Krejčíkem zkušenosti, které jste nabyli vdomácí praxi. Konzultace vás budou udržovat a motivovat na cestě vpřed!

Počet míst omezený.

Přihlášky: katka.bilkova@poweryoga.cz.

Cena: člen Energy Studia 699 Kč, nečlen 950 Kč.

Program:

11.00 úvodní meditace, přivítání a představení koncepce Powerjóga LIFE koncept

11.20 oblast 1: praxe Vinyasa FLOW powerjóga (techniky vinyasu jóga – dech, bandhy,

přechody, ásany, sestava 1, 2, 3)

13.30 oblast 2: teorie a praxe: strava jako zdroj vitality a energie

14.30 oblast 3: teorie a praxe: očistné techniky (fyzická a mentální detoxikace)

15.30 oblast 4: praxe: relaxace a úvod k meditacím

Každý zúčastníků získává krátký sylabus programu Powerjóga LIFE koncept.

Objednat předplatné