Yoga&Dance Spring Festival Ostrava 2017

27. 04. 2017  15:00 - 30. 04. 2017  19:00
Dolní Vítkovice, Ostrava


Pořádá: Maha Shakti Production s.r.o. ve spolupráci s Pranava Jóga Centrum
Kontaktní osoba: Kateřina Piskořová
Telefon: 734 335 216
E-mail: jogafestivalcz@gmail.com
Místo konání: Dolní Vítkovice, Ostrava

Další informace: http://www.jogafestival.cz

Na konci dubna ovládne Dolní oblast Vítkovice již 6. ročník mezinárodního festivalu jógy

Poslední dubnový víkend, tj. ve dnech 27. – 30. 4. 2017, proběhne v Dolní oblasti Vítkovice mezinárodní festival jógy Yoga&Dance Spring Festival Ostrava pořádaný společností Maha shakti production, s.r.o. ve spolupráci s Pranava Jóga centrem a dalšími studii jako jsou Santosha Yoga,  Satori Yoga či Shanti Yoga. Tento ročník letos poprvé potrvá celé čtyři dny a užijí si ho ti, kdo jógu už cvičí stejně jako ti, kteří s ní ještě nepřišli do styku. 

Vedle zkušených lektorů jógy z Ostravy i celé republiky se festivalu zúčastní řada zahraničních hostů z Evropy i ze zámoří.

Během čtyř dní proběhnou ve čtyřech sálech industriální oblasti téměř tři desítky lekcí jógy různých stylů, od pomalých cvičení až po dynamické lekce určené širokému spektru účastníků, od začátečníků po pokročilé, mužům, ženám i dětem všeho věku. Mimo to budou v rámci festivalu připraveny různorodé zajímavé přednášky na témata související s jógou, energií, životem a radostí z něj, dále pak hodiny meditace, ukázky a lekce orientálního a afrického tance, hraní a zpěvu a mnoho dalšího.  

Generálním partnerem akce je Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, jejíž klienti mohou využít výrazných slev na vstupném.

Věříme, že tento již tradiční jarní svátek jógy přinese do Ostravy spoustu energie, radosti z pohybu, ale také možnosti k setkání jak se zahraničními profesionály, tak s odborníky z českého prostředí, že dá prostor k poznávání nového či neznámého. 

Budeme se na Vás těšit na konci dubna v DOV!