BALI JINAK (jógový zálet)

19. 04. 2018 - 03. 05. 2018
Bali


Pořádá: CK Mandala Adventures
Kontaktní osoba: Marie Kadlecová, Dagmar Volfová
E-mail: majka@ckmandala.cz
Místo konání: Bali

Další informace: http://www.simhayoga.cz/jogove-cesty/

Prázdniny na magickém Bali, ostrově bohů, kde tentokrát zavítáme na méně známá místa, turistům skrytá. A k tomu nás čeká opět jóga. Hatha jóga a kundalini tantrická jóga zaměřená na vnitřní prožitek. Abychom ten život žili a vnímali v každé buňce. V přítomnosti. Někdy je dobré poodstoupit z našeho zaběhnutého režimu a vidět sami sebe i svět s nadhledem a lekhostí, která je Bali vlastní. (Sebe)poznávací zájezd. Lze i prodloužit.


 více info o této cestě a další jógové cesty za (sebe)poznáním: http://www.simhayoga.cz/jogove-cesty/

 

Cestu již tradičně organizuje CK MANDALA, specialista na Indonésii. Bali patří mezi nejoblíbenější destinace a mnoho z těch, kteří sem zavítali,  se sem touží opět jednou vrátit. Právě pro ty z vás jsme se rozhodli vytvořit cestu „Bali jinak“. Navštívíme na ní méně  známá místa, Bali, jaké jste mohli poznat před příjezdem mas turistů, Bali tak, jak ho známe a máme rádi my. Pobyt zakončíme na Nusa Penida, přilehlém ostrově s písčitými plážemi, divokým pobřežím, nádhernými lagunami a bohatým podmořským životem.
 
Na co se můžete těšit:
 
Na cestě navštívíme turisty málo navštěvovaný sever ostrova, oblast Kintamani se sopkou Batur a přilehlým vulkanickým jezerem nesoucí stejné jméno, kde po dlouhé cestě zrelaxujeme v horkých pramenech a oblast Sambanganu, kde nás nebude nic rušit od splynutí se zelenou džunglí a  chladivou vodou vodopádů.
 
Podíváme se na Jatiluwih – největší rýžová pole na Bali zapsaná v UNESCO.
 
Navštívíme méně známé ale neméně zajímavé chrámy – Pura Batukaru – „chrám na konci cesty“, za nímž se nachází jen džungle a chrám Pura Dalem Sangsit se zvláštními a erotickými výjevy. Očistíme se v posvátných pramenech chrámu Tirta Empul a nahlédneme do starodávných hrobek v Gunung Kawi.
 
Strávíme pár dní v oblíbeném Ubudu a jeho obchůdcích a kavárnách, kde se kromě relaxace dozvíme i o léčivých bylinkách a jejich využití, naučíme se vyrábět tradiční balijskou bylinnou medicínu zvanou jamu a život si osladíme ve výrobně čokolády.
Na Nusa Penidě si užijeme do sytosti bělostných pláží a relaxace, navštívíme kouzelné laguny a rozeklané skalní formace na pobřeží, jeskynní chrám Goa Giri Putri a pestrobarevný mořský život kolem korálových zahrad, kde žijí i manty a mořské želvy.
 
Součástí programu budou ranní a večerní lekce jógy s Dagmar Volfovou při pobytu v Ubudu a na Nusa Penida. Více na www.simhayoga.cz.

Jedná se o jemný styl jógy. Budeme se věnovat práci s energií a čakrami – tj. tantrické józe neboli čakra józe. Pozornost půjde i k našem tělu a jeho naslouchání: poznávání svého vnitřního prostoru, svých energeticých orgánů – čaker. Naše vnitřní energie je mocná – kam ji zaměříme, tam ji posíláme a to uskutečňujeme. Zapojení jak mysli tak těla a energie v něm nám přináší vnitřní propojení, uvědomění a procítění. Podporuje naši přirozenou schopnost kráčet po své vlastní cestě. Během jógových lekcí v pomalejším tempu si vysvětlíme a vyzkoušíme účinek jógy nejen na naše fyzické tělo, ale i na proudění energie v něm. Ochutnáme sami na sobě léčivý vliv jógy na emoce a mysl. Závěrem vždy úžasně zrelaxujeme všechna naše těla během vedené relaxace jóga nidra, která pomáhá rozpouštět tenze a osvobozuje naši mysl. 

 
Cena: 49.900 Kč
 
 
CENA ZAHRNUJE
 
Letenku PRAHA – BALI – PRAHA
Ubytování na Bali se snídaní v hotelech standardu 3*** (12 NOCÍ)
Jógu s Dagmar Volfovou – 7 dníDSCN1336
Veškerý transport na Bali
Veškerý transport na Nusa Penida
Veškerý nabízený program a vstupy na Bali i na Nusa Penida
Česky mluvícího průvodce
Zákonné pojištění CK
 
 
 více info o této cestě a další jógové cesty za (sebe)poznáním: http://www.simhayoga.cz/jogove-cesty/

 Rezervace, dotazy a přihlášky:   mandala@ckmandala.cz.

 

Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket