Jóga na rajském ostrově Srí Lanka

18. 10. 2019 - 31. 10. 2019
Czech Beach Resort, Srí Lanka


Pořádá: Yogacentrum Holešovice
Kontaktní osoba: Jana Smažíková
Telefon: +420 732 44 55 30
E-mail: info@yogashop.cz
Místo konání: Czech Beach Resort, Srí Lanka

Další informace: http://www.yogacentrum.cz/akce-a-seminare-7/joga-na-rajskem-ostrove-sri-lanka-54a

Připojte se k nám a pojeďte strávit nezapomenutelných 12 dní na jižním pobřeží tropického ostrova Srí Lanka. Srí Lanka to je to pravé příhodné místo pro relaxaci a načerpání nových sil. Pobyt pořádá CK Yogacentrum Praha s.r.o .

Cena zahrnuje
 • 12 nocí (ubytování)
 • 13x standardní snídaně po lekci
 • 10x ranní jóga (Hatha nebo Vinyasa jóga,)
 • 10x večerní joga (Hatha, Vinyasa, Relaxační a Yin jóga)
 • 11x vegetariánská večeře
 • pojištění CK Yogacentrum Praha s.r.o proti úpadku

Itinerář pobytu

  • 18. 10. - odlet z Prahy
  • 19. 10. - 30. 10. - pobyt
  • 31. 10. - přílet do Prahy

Informace o pobytu

Náš pobyt bude na jihu Srí Lanky, Payagala South. Ubytování (Czech Beach Resort) se nachází přímo u písčité pláže na břehu Indického oceánu a je oázou klidu, kde je překrásný výhled na oceán s jedinečným západem slunceLekce jógy budou na terase s výhledem na oceán.

Czech Beach Resort je malý rodinný hotel o kapacitě pěti dvoulůžkových a dvou třílůžkových pokojů, situovaný v krásné tropické zahradě přímo na pobřeží Indického oceánu v místě zvaném Payagala South (cca 60 km na jih od Kolomba, tj. 100 km od letiště). Všechny pokoje mají vlastní balkon s výhledem na oceán, jsou vybaveny klimatizací, toaletou a sprchou s teplou a studenou vodou, postele mají vlastní moskytiéru. Možnost bezplatného připojení k Wi-Fi.

Hotel disponuje vlastním minibusem a osobním automobilem pro zajištění transferu z/na letiště a výletů po Srí Lance. Dále jsou k dispozici místní motorové tříkolky zvané tuk-tuky pro místní výlety, nákupy apod.

Denní výlety i několikadenní poznávací zájezdy jsme schopni zorganizovat podle vašeho přání přímo z místa ubytování.

Denní výlety i několikadenní poznávací zájezdy jsme schopni zorganizovat podle Vašeho přání přímo z místa našeho ubytování.

 

Přihlásit se můžete telefonicky na čísle +420732445530 či na e-mailu info@yogacentrum.cz. Tím Vám vznikne předběžná rezervace.

Potvrzení Vaší rezervace nastane až po vyplnění přihlášky a na základě úhrady zálohy ve výší 9.990Kč. Platbu můžete provést převodem na účet nebo v hotovosti ve studiích Yogacentra.