Jóga na rajském ostrově Srí Lanka

28. 01. 2017 - 11. 02. 2017
Unawatuna, Srí Lanka


Pořádá: Yogacentrum Holešovice
Kontaktní osoba: Jana Smažíková
Telefon: +420 732 44 55 30
E-mail: info@yogashop.cz
Místo konání: Unawatuna, Srí Lanka

Další informace: http://www.yogacentrum.cz/akce-a-seminare-7/joga-na-rajskem-ostrove-sri-lanka-5a

Připojte se k nám a pojeďte strávit nezapomenutelných 13 dní na jižním pobřeží tropického ostrova Srí Lanka. Srí Lanka to je to pravé příhodné místo pro relaxaci a načerpání nových sil. Pobyt pořádá CK Yogacentrum Praha s.r.o .

Cena zahrnuje
  • 13 nocí (ubytování)
  • 13 x lehká snídaně před lekcí (ovoce, káva, čaj)
  • 13 x standardní snídaně po lekci
  • 13 x ranní jóga (Hatha nebo Vinyasa jóga,)
  • 12 x večerní joga (Hatha, Vinyasa, Relaxační a Yin jóga), Lektoři: Jana SmažíkováPetr Ulrych
  • pojištění CK Yogacentrum Praha s.r.o proti úpadku

Itinerář pobytu

  • 28.1. - odlet z Prahy
  • 29.1. - 10.2. - pobyt
  • 11.2. - přílet do Prahy

Informace o pobytu

Náš pobyt bude na jihu Srí Lanky nedaleko historického města Galle ve středisku Unawatuna. Ubytování (Rezidence Land's End) se nachází v tropické zahradě přímo na břehu Indického oceánu a je oázou klidu, kde je překrásný výhled na oceán s jedinečným pohledem na západ slunce. V dálce je vidět stará holandská pevnost s majákem historického města Galle. Lekce jógy budou na terase s výhledem na oceán.

Ubytování je ve dvou vilkách (Land's End, Thani Tharuwa) s bazénem a výhledem na oceán nebo do zahrady. Dále nabízíme také pokoje v domku v zahradě, který s vilkami přímo sousedí.
Ubytování je v pokojích s dvoulůžkovými postelemi.  Některé pokoje  jsou vybaveny klimatizací nebo ventilátorem. Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení. V hlavní vilce (obývák, terasa) je možnost bezplatného připojení k Wi-Fi.

Pláž Unawatuna je vzdálená 5 minut chůze od ubytování a nabízí koupání, rybaření a výlety na loďkách. Přímo na pláži se nachází bezpočet restaurací s výbornou kuchyní (cena jídla v místních restauracích se pohybuje od 60–150Kč). 
Během minulého pobytu byly večeře připravovány přímo v místě našeho ubytování. Každý večer místní kuchař připravil večeři dle individuální objednávky (vegetariánské jídlo nebo čerstvý seafood). Opravdu kulinářský zážitek...mňam, mňam. :-) Jeden večer byl věnován kurzu vaření z místních surovin...

Denní výlety i několikadenní poznávací zájezdy jsme schopni zorganizovat podle Vašeho přání přímo z místa našeho ubytování.

 

Přihlásit se můžete telefonicky na čísle +420732445530 či na e-mailu info@yogacentrum.cz. Tím Vám vznikne předběžná rezervace.

Potvrzení Vaší rezervace nastane až po vyplnění přihlášky a na základě úhrady zálohy ve výší 9.990Kč. Platbu můžete provést převodem na účet nebo v hotovosti ve studiích Yogacentra.


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket