Změna ve způsobu distribuce časopisu JÓGA DNES!

20. 08. 2011


Jóga dnes se proměňuje! Od srpna dochází ke změně distribuce časopisu JÓGA DNES na volný trh. Nové číslo Jóga dnes, které vyjde 15. 9., již nebude distribuováno do volného prodeje novinových stánků (Č...
Jóga dnes se proměňuje! Od srpna dochází ke změně distribuce časopisu JÓGA DNES na volný trh. Nové číslo Jóga dnes, které vyjde 15. 9., již nebude distribuováno do volného prodeje novinových stánků (ČR I SR), ale bude nabízeno pouze jako forma předplatného 4 čísel. Jóga dnes bude distibuován jako předplatné. Nejsme schopni adekvátně zaplnit každý novinový stánek a pak se často stává, že nám píšete, že na tom či onom místě časopis není. Remitenda zůstává a je neadekvátně využita, a tak jsme se rozhodli věnovat se naplno formě předplatného a způsobu prodeje časopisu v místech, kde časopis bude dobře umístěný a hledaný jako například v Energy Studiích, v biobchůdku CESMINA, v čajovně a prodejně knih v Praze U Džoudyho. Naše vydavatelství není tak veliké, abychom si mohli dovolit „zbytečné a povinné marketingové“ poplatky, a tak věříme, že ten, kdo si časopis oblíbil, si ho objedná do své poštovní schránky. 
Stále budeme vycházet jako čtvrtletník a nabízet čtenářům plno kvalitních informací z jógových luhů a hájů v Česku, ale i na Slovensku. Náš web je (a stane se více) interaktivním propojením v období, kdy časopis je již na trhu. Budeme každý týden přidávat nové a nové články v období, ve kterém se vždy připravuje nové číslo. Soutěže, seriál o cestování, databáze ásan, příspěvky Vás všech, názory, on-line kurz ZDRAMA (opět pro velkou oblibu startuje v září). Novinky na zářijových webových stránkách budou zveřejňovány tak, abyste měli neustále nový přísun informací z oblasti zdravého životního stylu a jógy. 
Redakce JÓGA DNES 

Jóga Dnes Konference
Mala Collective
Energy Studio jd
JógaMarket