Staňte se členem Energy Studia Václav Krejčík v Praze právě teď!

05. 12. 2011


Rozhodli jste  se udělat něco pro své zdraví? Rádi Vás přivítáme ve dvou pražských Energy Studiích Václav Krejčík, kde vám pomůžeme splnit Váš cíl. Podpora zdraví, zlepšení obranyschopnosti organ...
Rozhodli jste  se udělat něco pro své zdraví? Rádi Vás přivítáme ve dvou pražských Energy Studiích Václav Krejčík, kde vám pomůžeme splnit Váš cíl. Podpora zdraví, zlepšení obranyschopnosti organismu, hubnutí a redukce stresu, nebo uvolnění, protažení a posílení celého těla, to je pravidelné cvičení powerjógy v Energy Studiích v Praze. Proto, aby se Vám dobře cvičilo, jsme připravili formu neomezených vstupů “členství” včetně rezervačního kódu lekcí, který Vám umožňuje rezervovat si Vámi vybranou hodinu v řádném rozvrhu Energy Studií. 
Cena členství je 850,-Kč při platbě měsíčně do konce roku 2012. 
Další výhodou členství je, že můžete navštěvovat i lekce v rozvrzích označené jako kurzy, což např. s permanentkou není možné. 
Chcete-li cvičit minimálně 1x týdně, členství je nejvýhodnější způsob cvičení ve studiích. Cvičíte neomezeně v rámci rozvrhů, a navíc získáváte: • slevu 10 % při nákupu zboží v Energy Obchodu v obou studiích  • slevu 10 % na víkendy organizované Power Yoga Akademií s.r.o.  • slevu 10% na hlavní vzdělávací programy Body Mind Spirit Academy.
Slevy, které poskytujeme, se nesčítají. 
Rozhodnete-li se cvičit pravidelně, minimálně 1x týdně, pak je nejvýhodnějším způsobem platby členství pro 1 rok. Měsíčně hradíte převodem z účtu a můžete využívat jakékoliv hodiny v rozvrhu včetně kurzů. 

Staňte se našimi členy a užívejte si výhod, které Vám nabízíme.  Těšíme se na Vás v obou Energy Studiích Václav Krejčík!
www.energystudio.cz 

Jóga Dnes Konference
Mala Collective
Energy Studio jd
JógaMarket