SET DVD Hubněte s powerjógou (3 DVD jen za 299,-Kč)

11. 07. 2010


Reedice 3 DVD z edice Hubněte s powerjógou, které připravil zakladatel Power Yoga Akademie v Česku i na Slovensku Vašek Krejčík, navazuje na úspěšné vydání jednotlivých DVD. Tento box obsahuje ...

Reedice 3 DVD z edice Hubněte s powerjógou, které připravil zakladatel Power Yoga Akademie v Česku i na Slovensku Vašek Krejčík, navazuje na úspěšné vydání jednotlivých DVD.

Tento box obsahuje 210 minut cvičení různých stylů dynamické jógy s cílem posílit a uvolnit celé tělo, ale současně také najít klid a zažít relaxaci díky pravidelnému dýchání.

1. DVD Hubněte s powerjógou seznamuje všechny zájemce s pravidly a cvičením powerjógy. Principem cvičení je dynamický sled pozic. I když by se mohlo zdát, že je cvičení náročné a pro lidi s větší nadváhou nezvladatelné, je to omyl. Každý si dané cvičení powerjógy může adaptovat dle svých možností. Přidávat, vynechávat pozice či provádět opakování v jednotlivých sekvencích, a tak přizpůsobit svým možnostem.

2. DVD Hubněte s powerjógou program Yoga for Athletes bylo natočeno na portugalském ostrově Madeira. Jedná se o dva třicetiminutové bloky dynamické jógy, která je variabilní a oproti powerjóze výbušnější. Je určena pro všechny, kteří již nějakou kondici mají.

3. DVD Hubněte s powerjógou program Jóga workout je základním cvičením určeným pro hubnutí. Toto cvičení dynamické jógy je prováděno opakováním jednotlivých pozic. Nedochází tak k rychlým změnám, ale naopak je zaměřené na práci statickou a s odporem. Pro všechny pozice je možné použít pružnou gumu zvanou thera-band, která zvýší účinek celého cvičení.

Tento jedinečný set naleznete na www.jogamarket.cz, nebo v široké obchodní síti za výbornou cenu 299,-Kč!


Jóga Dnes Konference
Mala Collective
Energy Studio jd
JógaMarket