BLESKOVĚ
Jógová studia 09. 01. 2018 PDF Tisk

Refresh your Body, Mind, Soul

Energy Studia Václav Krejčík nabízejí nepřeberné množství stylů jógy, více jak 120 hodin jógy v běžném týdnu, semináře a inspirativní akce pro každého, kdo se chce o sebe starat. Přijďte mezi nás!

Refresh your Body, Mind, Soul

Vše, co je třeba udělat pro využití vnitřní síly, pro radost a klid, je rozhodnout se a převzít odpovědnost za sebe sama. Najít v sobě jistotu, jako oporu, že jen vy můžete tvořit svou budoucnost. Nikdo jiný vám nepomůže a neučiní vás šťastným a tak péče věnovaná sobě sama je tím, co rozzáří každého z nás. S tímto nastavením pomůžete své vitalitě a vnitřní radosti.

Jóga je příjemnou společnicí na cestě životem. Dodává jistotu sílu a stabilitu, pečuje o vnitřní energii a také o fyzickou kondici. Mysl se uvolní a uvnitř těla se díky józe dějí zázraky. Dochází k celkové regeneraci těla i mysli, čímž vaše duše dostane prostor zazářit.

Energy Studia Václav Krejčík nabízejí nepřeberné množství stylů jógy, více jak 120 hodin jógy v běžném týdnu, semináře a inspirativní akce pro každého, kdo se chce o sebe starat. Přijďte mezi nás!

Jste-li nováček, můžete v Energy Studiích cvičit a zkoušet 1 týden jógu a instruktory zdarma. V této době si můžete vybrat, co vám vyhovuje a tomu se naplno věnovat. Pro pravidelnou jógovu praxi nabízíme různé možnosti, jak vstoupit do Energy Studií. Kdo navštěvuje studia pravidelně, může těžit z bohatého věrnostního systému, který je v nové moderní appce Energy Studio.

Ti, co jsou majitelé permanentky a využívají staženou aplikaci Energy Studio, mají každou jedenáctou lekci jógy zdarma.

Majitelé členství získávají ke svému aktivnímu členství 15 dnů bonus navíc, stejně jako mohou navíc čerpat výhody: sleva 10% v Jóga Marketu, zdarma přístup k více jak 400 videím Jóga Virtual pro domácí praxi jógy. Videa pro vás točíme každý týden a tak velké spektrum jógových stylů, přístupů a technik můžete mít kdykoliv s sebou. Zdarma, oproti vratné záloze, mohou členové využít akce Jóga Klubu a Mini kurzy.

Na leden jsme pro vás připravili nové kurzy jógy, které už nyní můžete zakoupit na recepcích, nebo přes recepční e-mail. Kurzy jak pro začátečníky, tak pro pokročilé vás systematicky naučí tomu, pro co se rozhodnete. V březnu a listopadu 2018 můžete s Energy Studiem strávit víkend v penzionu UKO, v březnu můžete jet na jógový retreat - dovolenou do Vietnamu, v červnu na překrásný ostrov Santorini a na přelomu října a listopadu s Václavem Krejčíkem, Jakubem Šambergerem a Katkou Bílkovou na ostrovy Bali a Gili. Během roku nabízíme i množství inspiračních a vzdělávacích akcí buď pro zájemce z řad široké veřejnosti, a nebo také pro instruktory jógy.

O jógová studia se stále staráme a snažíme se dělat pro vaše jógové pohodlí maximu. Plné vybavení sálu na jógu podložkami, jejich pravidelná očista i výměna, pásky, kvádry, dekami, masážními míčky i pěnovými válci umožňuje pro styly jógy a vás komfort, který si zasloužíte. Dámské šatny jsou vybavené odličovadly a dalšími potřebnými věcmi pro ženu, velké pánské i dámské skříňky, pohodlné sezení v recepci studií a možnost velkého výběru knížek ke čtení ……tak podporuje vaši relaxaci.

 

Děkujeme, že jste s námi! Refresh your Body, Mind, Spirit!

Václav Krejčík a Jakub Šamberger

www.energystudio.cz

 

Objednat předplatné