Léto v Energy obchodě - hot news!

03. 08. 2010


Letní horký čas je jako stvořený k ležení u vody a lenošení. Pokud ale nemáte dovolenou a musíte do práce, připravili jsme pro Vás v našem obchodě novinky, které Vám pomohou parné léto zpříjemnit. ...

Letní horký čas je jako stvořený k ležení u vody a lenošení. Pokud ale nemáte dovolenou a musíte do práce, připravili jsme pro Vás v našem obchodě novinky, které Vám pomohou parné léto zpříjemnit.

Energy obchod začal spoluracovat s firmou Nobilis a Ecce Vita. Obě firmy vyrábějí pouze přírodní, vysoce kvalitní produkty. Můžete se zásobit ájurvédskými bylinými produkty, či léčivou aloe vera. Můžete nastudovat vše o léčivé ájurvédě v knize Ájurvéda, kterou napsal významný odborník MUDr. David Frej.

Společnost Nobilis obohatila náš obchod o mnoho druhů esenciálních olejů. Můžete si zakoupit deodoranty ze šalvěje, růže nebo cedru. Na unavené nohy můžete použít chladivý kaštanový gel nebo turistickou mast. Produkty pro „první pomoc“ zastupují gelové tyčinky. Osvěžující, zklidňující nebo proti migréně. Pokud by nějaké zboží nebylo skladem, stačí si jej objednat z katalogu, který najdete v našem obchodě.

Dalšími novinkami jsou knihy:

  • Jak zůstat zdravý v každém ročním období
  • Jak zůstat zdravý – průvodce nakupováním
  • Ájurvéda – léčivá kuchyně
  • Ájurvéda – cesta zdravého života

Připravili jsme pro Vás také slevy na vybraná DVD, která můžete zakoupit za 99,-Kč a také pro Vás máme 2 novinky z kolekce FISAF, DVD Fit streč a DVD cvičení pro seniory, která jsou rovněž za cenu 99,-Kč. V průběhu léta budou také střídavě probíhat různé nabídky na podložky a cvičební pomůcky a proto občas zkontrolujte web www.jogamarket.cz nebo si k nám zajděte na šálek dobrého čaje či kávy a v klidu si nabídku prohlédněte osobně v Energy Studiu na Fügnerově náměstí 5 na Vinohradech nebo v Energy Studiu Home v Hellichově 1 na Malé straně. Mapku najdete na www.energystudio.cz

Pěkné léto Vám za Energy obchod přeje Jakub Šamberger


Jóga Dnes Konference
Mala Collective
Energy Studio jd
JógaMarket