Letní prodloužený víkend s jógou na Hluboké

14. 02. 2012


5.-8. července 2012 Krása jižních Čech, malebná příroda a možnost vyžítí v oblasti Hluboké nad Vltavou, cvičení powerjógy a hathajógy, meditace a letní dovolená, to je 4 denní prodloužený víkend, ve ...

5.-8. července 2012
Krása jižních Čech, malebná příroda a možnost vyžítí v oblasti Hluboké nad Vltavou, cvičení powerjógy a hathajógy, meditace a letní dovolená, to je 4 denní prodloužený víkend, ve kterém uvolníte svou mysl, protáhnete a posílíte své tělo a příjemně si odpočinete.
Lektoři: Václav Krejčík, Jakub Šamberger
Místo konání: Parkhotel **** Hluboka nad Vltavou  Cena: 4499,-Kč Cena pro majitele členství Energy Studia, nebo pravidelné návštěvníky víkendových pobytových akcí: 4050,-K (v tomto případě napište do přihlášky číslo Vašeho aktivního členství – ID, nebo víkend).
Přihlášky: akce@energystudio.cz

Cena obsahuje:
• ubytování 4 dny / 3 noci  ve dvoulůžkovém pokoji • 3x bohatá snídaně formou bufetových stolů • sál a jógový program ( čtvrtek v 19.00-20.30, pátek a sobota 7.30-8.30 a 18.00-20.00, neděle 7.30-8.30) • posilovna • místní poplatky • parkováníUbytování ve dvou a třílůžkových pokojích v Parkhotel **** Hluboka nad Vltavou  Masarykova 602, 373 41 Hluboka nad Vltavou - CZ (www.parkhotel-hluboka.cz). Parkhotel je umístěn v klidné okrajové části Hluboké, obklopen zelení s výhledem na Munický rybník.
V přízemí hotelu naleznete relaxační centrum, které účastníkům může zpříjemnit pobyt (fitness, pára, sauna, whirlpool, masáže, kosmetika, pedikúra).  Parkovat je možné na velkokapacitním hotelovém parkovišti, které je monitorováno kamerovým systémem.
Kromě Parkhotelu se v hotelovém parku nachází stylová restaurace Lovecká chata, která nabízí zajímavý interiér a pokrmy v souladu s jihočeskou krajinou  – zvěřinové a rybí speciality, v nabídce je i klasická česká kuchyně. 

Jóga Dnes Konference
Mala Collective
Energy Studio jd
JógaMarket