Spolupracujeme 19. 11. 2018 PDF Tisk

Jóga pro dobrou věc

Blíží se třetí ročník charitativního jógového festivalu. V jediný den tak můžete spojit opravdu kvalitní jógovou akci s krásnou a bohulibou pomocí – pomocí seniorům.

 

Jóga pro dobrou věc

Stáří je něco, co nás všechny čeká a nemine. Každý máme v rodině seniora. Měli bychom se snažit pomáhat jim nalézt seberealizaci a kvalitní prožití volného času s ohledem na jejich zdravotní stav. A protože právě zdravý pohyb je výbornou prevencí všech fyzických i psychických onemocnění, charitativní projekt Seniorem s radostí poskytuje lidem ve starobním a invalidním důchodu lekce jógy zdarma po celé České republice. Práce se staršími lidmi vyžaduje speciální péči a tak v rámci projektu je každý lektor vyškolen, aby cvičení mělo na staršího člověka skutečně ten nejlepší zdravotní dopad.

Pro dobrou věc se na festivalu spojí ti nejlepší. 24. 11. se můžete těšit na lekci power jógy s Václavem Krejčíkem, tantra vinyasa jógy se Zuzkou Klingrovou, čakra jógy s Barborou Hu, wheel jógy s Katkou Mrugalovou, karma love flow s Marti Procházkovou, které asistuje Teri Březinová, vinyasa flow jógy s Evou Vrbovou, super dynamické jógy v angličtině s Lisou-Marie Wakenshaw nebo hatha jógy s Brendanem Tuckerem. Zakladatelka projektu Seniorem s radostí, Jana Najbrtová, si pro Vás přichystala lekci podzimní hatha vinyasy za živého doprovodu harfy.

A kde se potkáme? No přece v pražském Vnitrobloku.

Festival se letos vůbec poprvé uskuteční i v Ostravě. Společně pomoci můžete přijít 8.12. do Trojhalí Karolína. 

Pokud se chcete k dobrému skutku přidat, přihlaste se na lekce na www.jogaprodobrouvec.cz. Veškerý výtěžek z akce je věnován právě projektu Seniorem s radostí. Starší lidé si zaslouží naši pozornost. Děkujeme, že jim ji dáváte.

 

foto: archiv Jany Najbrtové

24.11.2018-2
27.jpeg
7.jpeg
fullsizeoutput_4367.jpeg