Archív JD Speciál 26. 04. 2022 PDF Tisk

NOVÁ Jóga Dnes květen/ červen vychází 3.5.2022

Nové vydání Jóga Dnes květen/ červen 2022 vychází 3.května na novinové stánky a do sítě jógových studií. Předplatitelům začne být od středy 27.4. distribuován. Ať se vám líbí. 

NOVÁ Jóga Dnes květen/ červen vychází 3.5.2022

V květnovém vydání přinášíme exkluzivní rozhovor s Ninou Špitálníkovou, která, jak na svém Instagramu píše, je máma, spisovatelka a expert na KLDR.

Vyslyšeli jsme podněty mnohých čtenářek a v květnovém vydání přinášíme speciální sestavu pro teenky, kterou zpracovala Petra Špindlerová. Tématem vydání je aktuální problematika lidské odtažitosti a proto se věnujeme tématu: Síla doteku aneb Zůstaňme ve spojení. V rámci Jóga Dnes PLÁNU přinášíme návody na to, jak pozitivně nastavit tělo i duši.

Ve zdravé stravě se věnujeme stravě a jejímu vlivu na stáří, zabýváme se spánkem a vlivem jóga nidry na zdravé spaní a kvalitu života. Nejenom zájemce o jógu, ale i instruktoři jógy ocení rozbor pozice psa hlavou dolů a fyzio jógu, která se věnuje významu horních končetin v józe. Zdravotní část věnujeme onko józe a jógové terapii.

V časopisu naleznete další jógové sestavy, zdravé recepty, vydáte se na cesty do Javorníků a SalzburgerLandu.

Přejeme vám příjemné čtení!

PS: Dejte o nás vědět a vyhrajte.

Soutěž pro předplatitele:

  • Budeme rádi, jakmile své vydání JÓGA DNES květen/ červen budete mít v ruce, když ho vystavíte na náš Instagram @jogadnes do IG stories s odpovědí na soutěžní otázku: Na kolikáté stránce naleznete seriál pro teenky? Výherce, kterého vylosujeme 30.4. získává voucher na nákup v Yoga Marketu v hodnotě 500 Kč.

Soutěž pro zakoupení v novinovém stánku:

  • Vy, kteří nás kupujete na stáncích, očekávejte výzvu k soutěži s uveřejněním editoriálu šéfredaktorky Kateřiny Ondrouškové 1.5.2022 v odpoledních hodinách na našem webu. 

Dejte o nás vědět a rozšiřte jógovu komunitu. Děkujeme, tým Jóga Dnes. 

Objednat předplatné