BLESKOVĚ

Yoga studio ZEN

Jsme jógové studio ve Slavičíně.

Naše studio se nachází na Horním náměstí ve Slavičíně v budově lékárny, v těsné blízkosti zámku Wichterle a zámeckého parku, který přímo vybízí k procházkám před nebo po lekcích. ​Parkování je možné přímo před studiem, případně o pár metrů dál na horním parkovišti nad kašnou.

V našem studiu na Vás čeká krásný prostorný sál s denním světlem a výhledem na náměstí, který pohodlně pojme až 18 cvičících, případně 20-25 sedících. Sál využíváme nejen na klasické lekce jógy a jógové kurzy, ale i na zajímavé víkendové akce, přednášky, semináře a workshopy, na které se prostory dají uzpůsobit.

Studio dále disponuje menší recepcí, šatnou, kuchyňkou s kávovarem i mikrovlnkou, sprchou a samostatným WC.

Sál je kompletně vybaven pro jógová cvičení. Pro všechny jogíny jsou k dispozici jógamatky RISHIKESH, korkové bločky a pásy BODHI a pohankové bolstery české firmy BALMY. Abyste se u nás cítili jako doma, na podložení kolen, ale i závěrečnou relaxaci, jsou k zapůjčení měkké fleecové deky.

Přihlásit se k nám můžete online na pravidelné lekce, navazující kurzy, zajímavé víkendové lekce, jógové i nejógové přednášky, workshopy nebo semináře.

Více informací, aktuální rozvrh a rezervace lekcí na www.yogastudiozen.cz.

Nově jsme spustili lekce jógy online na našem Patreonu www.patreon.com/yogastudiozen, abyste s námi mohli zenovat třeba i vy, ne-Slavičani :)

Kontakt

tel: 603577848
email: studio@yogastudiozen.cz
web: www.yogastudiozen.cz

Horní námestí 112
76321, Slavičín

Otevírací doba

dle aktuálního rozvrhu