BLESKOVĚ

AkroOba

Co je vlastně akrojóga?

Akrojóga je založena na fyzickém cvičení ve dvojici – kombinuje různé jógové a akrobatické techniky. Díky ní se můžete krásně protáhnout, zaposilovat si a společně se pobavit, to všechno klidně v jeden moment. Akrojóga se dá cvičit kdekoliv a kdykoliv, strávíte u toho příjemné, zábavné chvilky a ještě u toho spálíte společně pár kalorií.

 

Pro koho je Akrooba určena?

Akrooba jsou online lekce akrojógy určeny převážně pro začátečníky a mírně pokročilé

Vyzkoušejte akrojógu se svojí drahou polovičkou. Můžete cvičit společně doma, nemusíte chodit do fitka a ještě budete trávit čas společně.  

Neznamená to ovšem, že by akrojóga nebyla určená pro lidi s jiným než partnerským vztahem. Neváhejte oslovit kamarádku, kamaráda, sourozence, nebo třeba svoje děti, či rodiče. Kdokoliv do toho s vámi půjde, jsme si jistí, že spolu strávíte krásné chvíle v objetí akrojógy.

 

A kdo vlastně AkroOba je?

Jsme Káťa a Honza a s akrojógou se setkáváme již dlouhodobě – v cirkusových skupinách Chůdadlo a Candentis Scaena, na workshopech, individuálních lekcích, kurzech, vlastních trénincích, a těsně před karanténou i v lekcích pro fitnes centrum Inner Vibe.  Protože jsme se toho už hodně naučili, rádi bychom se o to podělili i s vámi a věříme, že si s námi (a svým akroparťákem) kromě skvělého cvičení užijete i spoustu zábavy! 

Akrojóga nás moc baví! A zjistili jsme, že radost ze cvičení v páru je nakažlivá, mnoho dalších párů zahořelo láskou k akrojóze, po tom, co ji sami vyzkoušeli. Vyzkoušejte ji i vy na vlastní kůži.


Kontakt

tel: +420 607 297 727
email: info@akrooba.cz
web: https://akrooba.cz

Heydukova 410/3
18000, Praha

Otevírací doba

ONLINE LEKCE AKROJÓGY - Otevřeno tedy 24/7