Zimní jóga na statku Hamernice

24. 02. 2023 - 26. 02. 2023
Statek Hamernice


Pořádá: Karma Yoga
Kontaktní osoba: Karma Yoga
Telefon: +420 602 159 278
E-mail: info@karmayoga.cz
Místo konání: Statek Hamernice

Další informace: https://www.karmayoga.cz/joga-vikendy-a-cesty/joga-vikendy-a-cesty/zimni-joga-na-statku-hamernice/

Na krásném statku, na samotě v podhůří Orlických hor se vám vždy líbí. V nádherné velké a světlé tělocvičně se jóguje úplně samo. Obývák s krbem a příjemná jídelna vyzývá k odpočinku. Naše paní kuchařka Daniela zde bude v kuchyni kouzlit vegetariánské pokrmy jen a jen pro nás. Už se těším po józe dlouhá společná snídaně, procházka do okolní přírody, schoulení se do deky u krbu, v podvečer sauna a rozmazlovací jin jóga. Kdo se přidá?

Statek je rozlehlý a určitě by se nás sem vešlo mnoho, ale uděláme si pohodlí. 

Nabízíme 5x dvojlůžkový pokoj a 4 x apartmán. V apartmánu je ložnice s dvojlůžkem a v kuchyni možnost rozkládacího spacího sofa. Pokud pojedete ve skupině přátel a vezmete si apartmán, nabízíme slevu na spaní na rozkládacím lůžku. Víkend bude koncipován jógově, slevu na necvičící nenabízíme. Pojeď a cvič.

Program:

Pátek odpoledne příjezd po 15 h, 18:00-19:30.  večerní jin jóga za svíček a vůně vykuřovadel, následuje společná večeře

Sobota ráno praxe 7:30- 8:00 h meditace, 8:00- 9:30 h dynamická ásanová praxe včetně pranayamy a relaxace

po té snídaně, volný program, oběd, malování mandal, společné sdílení, nebo soukromí, tak jak bude každý potřebovat, možnost saunování, běžky, v okolí běžecké trasy nebo středisko Říčky na sjezdové lyžování. Také možnost výletu do nedalekého Neratova. 

Sobotní večerní praxe 17:00-18:30 h , poté večeře, volno

Sobota ráno praxe 7:30- 8:00 h meditace, 8:00- 9:30 h dynamická ásanová praxe včetně pranayamy a relaxace

snídaně, ještě chvilku můžeme pobýt, tašky zabalíme a statek vyklidíme do 12 h.

Cena obsahuje: 2 noci ubytování na dvojlůžku, plný jógový program s Veronikou, pronájem sálu na praxi, plnou vegetariánskou stravu, DPH a pojištění naší CK proti úpadku. Ubytování v apartmánech 3. a 4. osoba na rozkládacím lůžku má slevu oproti osobám na pevném lůžku.

Cena neobsahuje: dopravu, saunu, vaše osobní pojištění proti stornu zájezdu (doporučujeme v dnešní době, možnost pojištění i proti Covidu)

CK Yogala sro je držitelem koncesované živnosti na provoz cestovní kanceláře a organizování zájezdů podle Zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů a má uzavřené zákonem dané pojištění proti úpadku CK.