Zážitkové odpoledne s jógou a africkým tancem

16. 06. 2019  17:00 - 21:00
SkBU Praha 10


Pořádá: Zlatá dílna
Kontaktní osoba: Karolína
Telefon: +420777872375
E-mail: zlatadilna@email.cz
Místo konání: SkBU Praha 10

Další informace: https://www.zlatadilna.cz/yogafro-odpo/

 17:00-18:00   Jóga za doprovodu sundrumu

 

Hodinová lekce jógy nás citlivě připraví na africký temperament. Jógové cvičení zahrnuje protažení, posílení a relaxaci. Nemusí se bát ani úplný začátečník. Lekci jógy vedeKarolína Tou-Jou Chudobová a na sundrum hraje Davído Cháb.

 
 
 

           18:15-19:30
         Africký tanec    za doprovodu djembe

V lekci afrického tance, kterou doprovázejí bubeníci hrou na africké bubny, se naučíte orientovat v rytmu. Seznámíte se s jednoduchými pohyby a kroky západoafrického tance . Výuku pohybu povede senegalský lektor Issa Sadio Diatta, bubenický doprovod zajistí Monika Rebcová. V této lekci si tance připomenete přirozený pohyb, zlepšíte svoji pohybovou koordinaci a pocítíte radost z autentického tance a příliv energie, která pramení z živého hudebního doprovodu na africké bubny. Po lekci nebudete unaveni, ale plni energie a dobré nálady. 

 
 

        20:00-21:15   Beseda: Život v Senegalu

            

Společně se přesuneme do prostor Zlaté dílny, K Horkám 19/21, 5 minut od SKBU , kde proběhne beseda se Sadiem :

Život v Senegalu - vyprávění Moniky a Sadio doplněné videoprojekcí Vám přiblíží život v Senegalu s návratem k přírodě, jednoduchosti a autenticitě. Africká hudba a tanec nám vnášejí do života radost, energii a krásu, kterou mnozí z nás postrádáme zahlceni nepříjemnými povinnostmi a negativními informacemi v přetechnizovaném světě.

 

Můžete debatovat s rodilým Senegalcem a ptát se na to, co Vás zajímá.


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket