Výcvik kundaliní jógy - instruktorský

08. 03. 2024  18:00 - 12. 01. 2025  14:00
Jagava Permafarma Veselice


Pořádá: Lehkost bytí s.r.o.
Kontaktní osoba: Hana Kyralová
Telefon: 605233584
E-mail: hanka@lehkostbyti.eu
Místo konání: Jagava Permafarma Veselice

Další informace: www.skolakundalinijogy.cz

Srdečně vás zveme na v pořadí již jedenáctý Trénink pro učitele kundalini jógy I. stupně v České republice. Trénink je akreditovaný MŠMT ČR. To znamená, že po splnění všech požadavků získáte nejenom mezinárodně platný americký certifikát Kundalini Research Institute, ale také osvědčení, na jehož základě si můžete zažádat o živnostenský list.

Vizí programu pro výcvik kundalini jogy je vychovávat lektory kundalini jógy, kteří se projevují vědomým přístupem k sobě a k životu, znamenitými učitelskými dovednostmi a jdou příkladem ostatním hloubkou a zralostí své osobnosti.

Kundaliní jóga podle Yohi Bhajana je unikátní soubor technik zahrnující kromě většinou dynamického fyzického cvičení různé druhy meditací, zpěv manter, dechových cvičení. Je postavena na filozofickém a hodnotovém základě sikhismu. Její hlavní výhodou je rychlý účinek na nervový systém a endokrinní žlázy, díky čemuž ji lze výborně využít pro odbourání stresových projevů v těle a mysli a rozšíření vnitřní svobody rozpoznáním a přenastavením zajetých myšlenkových a emočních vzorců.

Těšíme se na vás

Hana Joti Kaur Kyralová

za organizační a lektorský tým

Podrobné informace najdete na www.skolakundalinijogy.cz.