Staňte se instruktorem jógy - RYT200

20. 10. 2022 - 21. 01. 2023
Praha - Energy Studio Václav Krejčík


Pořádá: Power Yoga Akdemie
E-mail: skoleni@poweryoga.cz
Místo konání: Praha - Energy Studio Václav Krejčík

Další informace: https://www.poweryoga.cz/zakladni-kurz/instruktor-jogy/

Předávání informací, sdílení více jak dvacetiletých zkušeností ve výuce kvalifikovaných instruktorů jógy, propojení tradiční jógy, filozofie a principů zdravého jógového pohybu, praktická výuka metodiky a technik učení jógy, vytváření jógové komunity… a ještě mnohem více naleznete ve vzdělávacích kurzech Instruktor jógy, akreditovaných MŠMT a mezinárodní Yoga Alliance.

Komplexní instruktorské kurzy s dvacetiletou tradicí a moderním přístupem pro 21. století nabízejí všem možnost pochopit principy jógy a jejího učení, osvojit si techniky praxe pozic (ásan), důležitost dechu, pránájámy i práce s myslí, stejně jako porozumět tradiční jógové filozofii aplikované pro současný život.

Naučíte se: učit jógu a vést lekce jógy (powerjóga a hathajóga), modifikovat je, zdravě a bezpečně cvičit pozice, techniku provádění jógových pozic, relaxaci, meditaci, filozofii i její praktické zapojení do běžného života.

 

 

Staňte se instruktorem jógy a inspirujte ostatní na cestě ke spokojenosti!

Power Yoga Akademie, akreditované vzdělávací centrum MŠMT a také mezinárodní Yoga Alliance organizuje kurzy pro nové instruktory jógy již téměř 20 let. Tato historie ukazuje kvalitu vzdělávacích programů poskytovaných jednou z nejstarších vzdělávacích akademii jógy v Česku a na Slovensku.

V rámci jedinečného konceptu vzdělávání Instruktor jógy se naučíte práci s dechem, zdravé provádění ásan, práci s dechem, tvorbu sekvencí dynamické powerjógy, principy hathajógy i tvorbu lekce jógy pro zdravá záda, jógovou filozofii a její zapojení do běžného života. 

Učíme komplexní přístup.

Seznámíme vás s tradičními texty, čímž vás uvedeme do jógové filozofie, která může být velice dobrým pomocníkem i v dnešní době. Čakry, nádí, pančakóša - skladba člověka, bandhy a mnohá další mysteriózní slovíčka jejichž obsah všichni studenti poznají na vlastní kůži. Naši – praxí a zkušenostmi proškolení – lektoři vás provedou vlastní praxí, prožitkem, který je nenahraditelný a velmi důležitý. Naučí vás zdravému pohybu, tak aby praxe jógy opravdu přinášela do životů klientů radost, hravost a uvolnění. Naučí vás pracovat se specifickými skupinami klientů, jako jsou senioři, budoucí maminky nebo děti.

Lektoři mají schopnost učit jógu i jógový pohyb na základě vývojové kineziologie a různých fyzioterapeutických konceptů, včetně staré tradice Hathajógypradípiky. Přenášejí indickou tradici s plným vnímáním západního světa a důrazem na vědomou pozornost k dechu, fyzickému provedení pozic a technik i meditaci.

Naučí vás komunikovat, pracovat se skupinou, techniku i asistenci v pozicích, motivují vás na cestě jógy. 

Bonusem celého vzdělávání je pružnost a schopnost reagovat na podněty doby. Pro studenty je připravené on-line prostředí, kde naleznou ke stažení skripta a materiály vzdělávacího systému, záznamy některých přednášek, které si mohou doma opakovat.

V základním kurzu jógy je možno dosáhnout vzdělání v rozsahu 150 hodin akreditovaných MŠMT ČR nebo můžete své studium rozšířit o mezinárodní certifikaci a akreditaci Yoga Alliance – RYT 200. Navíc organizujeme mnoho nadstavbových seminářů a workshopů pro vyškolené učitele jógy nejenom z naší akademie, ale přijímáme zájemce se základním školením 150 hodin ze všech vzdělávacích středisek.

Rádi vás doprovodíme na cestě ke splnění vašeho jógového snu, ovšem projít dveřmi k jeho uskutečnění musíte jen vy sami.

tým Power Yoga Akademie

Lektoři: Václav Krejčík, Simona Josefová, Romana Klášterecká, Šárka Jelínková, Filip Klieštik, Dana Walker, Michaela Hluchová, Mgr. Helena Hadvigová, MUDr. Aneta Sládková Králová, MUDr. Sylvia Musilová, RNDr. Michaela Bebová, Mgr. Lukáš Král