BLESKOVĚ

S jógou a Bio Amore na Mykonos

23. 09. 2023 - 30. 09. 2023
Mykonos


Pořádá: Bio Amore
Kontaktní osoba: Nela Anna
Telefon: 775 979 138
E-mail: info@diwali-yoga.cz
Místo konání: Mykonos

Další informace: https://shoutout.wix.com/so/acOaDoEo2?languageTag=cs&cid=0de37a12-9f0f-44de-b489-a1068fe8c19f

Milí milovníci moře, slunce a jógy,

věříme, že si plnými doušky užíváte letní počasí, které se přihlásilo v plné síle. Pokud byste si chtěli letošní léto prodloužit, pak přijměte naši pozvánku na společnou cestou s jógou na nádherný ostrov bohů Mykonos.  

Čeká na vás ubytování kousek od nejkrásnějších pláží Mykonosu, malebné městečko, studia cca 50 metrů od pláže s výhledem na moře, koupání v průzračném moři, ranní i večerní jóga, excelentní bio pokrmy skládající se z výtečných brunch Bio Amore a večeří v místních tavernách, možnosti výletů... jako stvořené pro dokonalou dovolenou s možností jógy.

 

JÓGOVÝ PROGRAM  

Během pobytu se můžete těšit na ranní a večerní jógy na pláži, lekce zdravá záda a síla středu. Možnost lekcí na Paddleboardech. Pohybový program je zaměřen na holistický přístup, vychází z principů jógy, jógové terapie, feldenkreisovy metody, fyzioterapie, spirální dynamiky, continuum movement a dalších přistupech založených na sebezkoumání pohybových vzorců. 

VÍCE INFORMACÍ

CENA | 23 250 - 25 400,- Kč

celková cena se odvíjí od Vámi zvoleného typu ubytování a počtu osob na studio zahrnuje:

- ubytování ve studiích s výhledem na moře kousek od nejkrásnějších pláží Mykonosu Platis Yialos a Psarou | vzdálenost 50 metrů od pláže, pro 2 - 4 osoby dle typu studia

- jógový a pohybový program

- 5x brunch Bio Amore ( raw dezerty, řecké speciality, čerstvé ovoce a mnoho dalšího)

- 5x řecká večeře v tavernách na pláži či na kopci při západu slunce ( lovená ryba se zeleninou nebo řecké speciality od místních farmářů, možnost vegetariánského chodu)

- transfer z a na letiště na Mykonosu

- pobytovou taxu

- a jedno malé překvapení