Relax víkend v Novohradských horách (prodloužený víkend se vším všudy)

06. 10. 2022 - 09. 10. 2022
Novohradské hory, Boží - regenerační centrum


Pořádá: Veronika Ševčíková
Kontaktní osoba: Kateřina Klemšová
E-mail: good.vibes.fakturace@gmail.com
Místo konání: Novohradské hory, Boží - regenerační centrum

Další informace: https://www.veronikasevcikova.com/info-k-pobyt%C5%AFm

Oddechnout si, načerpat čerstvou energii a užít si jógovou praxi na krásné polosamotě, v lůně panenské přírody Novohradských hor. Kdo by po tomhle nezatoužil? Naplánovala jsem tedy pro vás tento super prodloužený víkend.

Čekají nás čtyři dny plné relaxu, jógy, dobrého jídla (i pití;)) a odpočinku. Tento čas můžete pojmout jako start zdravého životního stylu nebo ho využít k prohloubení poznatků jak pečovat o své fyzické a psychické zdraví nebo si jen užijete čas pro sebe v milé společnosti a krásné přírodě, která ve zdejším kraji přímo vybízí k relaxaci, toulkám po nekonečných loukách a lesích. 

A na co všechno se můžete těšit?

• 5 jógových lekcí + 1 workshop 

• ubytovaní - čtvrtek až neděle.

• strava  vegetarian/vegan plná penze - snídaně, oběd, večeře, čaj, káva k snídani, odpolední dezert (veškeré jídlo bude připraveno z potravin v bio kvalitě)       

Projdeme si základními principy jógové praxe. Vysvětlíme si techniku dechu jako nejdůležitější esenci jógy. K tomu přidáme nácvik základních ásan a samozřejmě nebude chybět závěrečný relax a sankalpy - způsob, jak si správně přát.

Pobyt je vhodný pro všechny, pro úplné začátečníky, kteří chtějí poznat jógu a vyzkoušet si její pozitivní vliv na tělo a mysl, ale přijdou si na své i pokročilí jogíni.