Oslava SLUNOVRATU a Mezinárodního dne jógy 21.6.2022

21. 06. 2022  18:00 - 20:30
Šternberský palác, Hradčanské náměstí


Pořádá: Energy Studio Václav Krejčík
Místo konání: Šternberský palác, Hradčanské náměstí

Další informace: https://www.energystudio.cz/akce/energy-flow-mezinarodni-den-jogy-26534/

Zažijte 90 minutovou lekci jógy Energy flow, kterou vás provedou lektoři Energy Studia: Václav Krejčík, Jakub Šamberger, Katka Bílková, Simona Josefová, Martina Vrňáková, Dara Rakovčík, Bára Millerová.

Vstupné na akci je dobrovolné - výtěžek bude věnován nadaci Pink Bubble, která pomáhá mladým lidem v boji s rakovinou. Dobrovolné vstupné se hradí na místě do speciálně vyčleněné Nadační kasičky.

  • Termín: 21. 6. 2022
  • Čas: 18.00 - 20.00 hodin
  • Místo konání: Zahrada Šternberského paláce, Hradčanské nám. 57/15, 118 00 Praha 1-Hradčany. V případě deště se akce uskuteční na stejném místě, pouze v Konírně Šternberského paláce. 

Program:

  • 18.00-18.15 prezence
  • 18.15 Energy Flow
  • Závěrečná meditace růžové bubliny - Pink Bubble meditation - meditace růžové bubliny: vizualizace přání, které uzavřeš do růžové bublinky a pošleš do vesmíru.

S sebou podložku na cvičení a oblečení na jógu (i teplejší pro případ závěrečné relaxace a meditace). Cvičení proběhne v zahradě Šternberského paláce. V případě nepříznivého počasí akce probíhá v Konírně Šternberského paláce.

10 dnů před akcí Vám přijdou organizační pokyny k celé akci. Akci si rezervuje a zvažte svůj čas, zda-li máte možnost přijít. V tomto případě si místo rezervujte. Pokud váháte, rezervaci si nedělejte, protože berete místo druhým, kteří vědí, že mohou přijít. 

Děkujeme za pochopení.

Těšíme se na vás na jedinečné jógové akci v srdci staré Prahy.