Oční jóga - trénink zraku

25. 03. 2023  09:00 - 13:30
A. Jóga studio Chomutov, Nerudova 63/16


Pořádá: A. Jóga studio Chomutov
Kontaktní osoba: Bc. Anna Soldánová
Telefon: 725317795
E-mail: anickajirova@seznam.cz
Místo konání: A. Jóga studio Chomutov, Nerudova 63/16

Další informace: https://a-joga.webnode.cz/l/ocni-joga-trenink-zraku/

O zdraví je třeba pečovat, dokud ho máme. Když ho ztratíme, už je pozdě. Dokud vidíme, zrak nevnímáme. Jakmile přijdou s věkem potíže se zrakem, nasadíme brýle. Je to rychlá pomoc bez našeho přičinění. Ale co když je možné se zrakem pracovat, vědomě se dívat, oči trénovat a oční svaly cvičit a relaxovat. K očním svalům se dá přistupovat jógovým způsobem.

Všechny svaly v těle potřebují protáhnout, aby mohly dobře fungovat, tak i oční svaly, které jsou opomíjené, potřebují určitou péči. Strnulé zírání do počítače trvající několik hodin oči zatěžuje. Pomocí jednoduchých cviků můžeme problémům se zrakem předejít nebo nedokonalý zrak zlepšit. 

Seminář pro zdravé oči povede skvělá lektorka jógy Mgr. Eva Kozáková, která do Chomutova zavítá z Mnichova Hradiště. Její laskavý přístup uchvátí každého. Seminář je vhodný i pro zájemce, kteří některý z předchozích seminářů absolvovali. Některé cviky si připomeneme a zopakujeme, ale zařazené budou i cviky jiné. Cviků na oči je mnoho a během jednoho semináře se nedají předvést všechny. Navíc je většina cviků velmi zábavných. 

Bližší informace o lektorce naleznete na https://laskavaterapiedoubrava.cz

Termín konání: 25. 3. 2023 

od 9 hod. do 13.30 hod. (30 min. přestávka během semináře)

Cena 850,- Kč/os.

Před úhradou platby si ověřte volné místo na uvedeném tel. čísle. Rezervace místa po uhrazení plné ceny na účet č. 238670960/0600, pro správné přiřazení platby uveďte jméno a příjmení účastníka, název semináře a tel. číslo, kam bude zaslaná zpráva o potvrzení rezervace. Platbu lze provést i hotově po předchozí domluvě. 

Napadla Vás otázka, proč je seminář o 100 Kč dražší? Odpověď je jednoduchá. Seminář bude trvat 4 hod. místo předchozího, který trval 3 hodiny. Jednoduše řečeno: 3 hodiny jsou opravdu málo. 

 

Úhrada je nevratná, ale s možností účasti náhradníka - po předchozí domluvě.