BLESKOVĚ

(Nejen) jógový retreat TANEC MUŽSKO ŽENSKÉ ENERGIE

23. 05. 2024  17:00 - 26. 05. 2024  12:00
Usedlost Lozice, Chrudimsko


Pořádá: Šarlota Konšelová
Kontaktní osoba: Šarlota Konšelová
Telefon: 605809857
E-mail: sarlotakonselova@gmail.com
Místo konání: Usedlost Lozice, Chrudimsko

Další informace: https://www.instagram.com/sarlota_konselova/

Návrat do Lozic je tady! Minulý rok jsme se ženami prožily něco magického a tento rok se vracíme a o den si to prodloužíme.

V termínu 23. - 26. května jsem pro nás připravila čas plný péče a zkoumaní sebe samé. Tématem pobytu bude TANEC MUŽSKO ŽENSKÉ ENERGIE. Začínáme již ve čtvrtek úplňkem a budeme zkoumat obě dvě polarity až do neděle.
Na programu bude jógová praxe, mantrování a práce s hlasem, tematický workshop formou ženského kruhu na prozkoumání svých emocí/nastavení v rámci témat pobytu, kakaová ceremonie, práce s esencemi, rukodělný workshop a hlavně velká pohoda, a milý čas strávený v kruhu žen.

Cena je 7300 a kromě jídla, ubytování a zážitků si povezete něco vyrobeného domů. :) Kdo bude mít závazně zájem, začínám vybírat zálohu. Zálohu je možné rozdělit na dvakrát a doplatek se hradí na místě. kdo na pobytu se mnou byl, má slevu.

Něco málo o mě: Prošla jsem několika jógovými školami, seberozvojovými výcviky a hledám pojítko mezi zdravou praxí pro tělo a energetickou práci. Na lekcích Vás často vedu k pozornosti dovnitř vašeho fyzického těla, i emočních prožitků. Kromě jógy se věnuji masážím a dalším seberozvojovým aktivitám.