BLESKOVĚ

MŠMT akreditovaný rekvalifikační kurz Instruktor jógy

28. 09. 2023  08:00 - 06. 04. 2024  16:00
Frenštát pod Radhoštěm


Pořádá: Yoga Berkana
Kontaktní osoba: Eva Berkana
Telefon: 603793595
E-mail: info@berkana.cz
Místo konání: Frenštát pod Radhoštěm

Další informace: https://www.yoga-online.cz/akreditovany-kurz-msmt-instruktor-jogy

Akreditované studium MŠMT profesní kvalifikace Instruktor jógy s časovou dotací 210 hodin připravuje kvalitní učitele jógy, jež jsou kompetentní vést skupinové a individuální lekce jógy pro všechny věkové kategorie lidí, taktéž pro osoby se zdravotními problémy a specifické skupiny lidí jako jsou děti, těhotné ženy a senioři. 

Prioritou vzdělávání v naší škole je komplexnost, holistický přístup k člověku, zdravé provedení technik jógy, kontraindikace technik jógy, asistence učitele v pozicích a dalších technikách, praxe, praxe a praxe a pokorný přístup k člověku a k józe jako takové. Odborným garantem studia je Eva Berkana, která jako vysokoškolsky vzdělaný zdravotník a zároveň dlouholetý praktikant a učitel jógy razí cestu integrální jógy, tedy neomezování se na jeden proud, jeden styl jógy (např. posturální jóga - praxe ásan). Evina osobní zkušenost s karma jógou, bhakti jógou, džňána jógou, rádža jógou a krija jógou, mantra jógou a kundalini jógou zaručuje přístup integrálního pojetí studia jógy. Eva učí jak dospělé, tak se věnovala dětem a mentálně i tělesně retardovaným dětem, těhotným ženám a lidem se specifickými onemocněními. Zárukou kvality je Evino studium pod Českým svazem jógy, kde získala vzdělání instruktora jógy v ročním vzdělávacím programu, studium trenérství pod Karlovou Univerzitou a roční studium terapeutické jógy pod Českým svazem jógy.

Komplexní výuka zahrnuje jak důsledně zdravé provádění ásan, jógových rozcviček, očistných technik, krijí, muder, bandh aj., ale taktéž spirituální praxi, tedy vyšší jógu.