Mezinárodní skalární jógový tábor “Mahásukha“ (महासुख) – Velká blaženost

01. 07. 2024  11:00 - 10. 08. 2024  15:00
Evropský dům světla jógy, Česká republikaVysočina,


Pořádá: Yoga Federation of Europe
Kontaktní osoba: Mgr. Vukica Janković, Ph.D.
Telefon: +420608212949
E-mail: yoga.yfe@gmail.com
Místo konání: Evropský dům světla jógy, Česká republikaVysočina,

Další informace: https://www.yoga-federation.eu/cz/international-scalar-yoga-camp-mahasukha-2024/

Intenzivní skalární jógový tábor: Cesta sebeobjevování, transformace a velké blaženosti

Skalární jógový tábor “Mahasukha” je ideální příležitost pro rozvoj, setkání a sdílení zkušeností s kolegyněmi a kolegy z celého světa. Poskytne vám jedinečnou zkušenost, která vás podnítí k mentálnímu, emocionálnímu a spirituálnímu rozvoji.

Skalární jóga kemp “Mahasukha” zahrnuje rozsáhlý program, který obsahuje různé styly a úrovně jógy, od klasické Rádža a Hatha jógy, Siddh&Siddha jógy až po moderní Jógy hormonální rovnováhy, vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Budete cvičit jógové asány, pránájámy, meditaci a mantry. Naučíte se, jak aplikovat principy jógy ve svém každodenním životě.

Letošní skalární jógový tabor je zaměřen na rozpoznávání primární radosti, spokojeností a blaženosti. Je ten správný okamžik pro spojení se sebou samým, s vnitřními zdroji radosti, spokojenosti a blaženosti.

Skalární jóga kemp “Mahasukha” není jenom retreatem. Je to místo pro cestu sebepoznání a transformace, kde budete mít příležitost ponořit se hlouběji do své vlastní podstaty – jádra, uzdravit rány minulosti a osvobodit svůj tvůrčí potenciál.

Zúčastníte se energetických sezení, workshopů, aktivit a hudebních kirtanských večerů, které vám pomohou spojit se se svou vnitřní moudrostí, kreativitou a radostí. Budete moci vychutnat krásu a klid přírody a zároveň se těšit na teplé přátelství s ostatními příznivci jógy.

Proč?

Skalární jóga kemp “Mahasukha” je jedinečný zážitek, který může obohatit váš život mnoha způsoby. Pomůže zlepšit vaše zdraví, zvýší mentální jasnost a schopnost prožívání radosti a spokojenosti a posílí vaši sebedůvěru. Inspiruje vás k autentičtějšímu, vášnivějšímu, spokojenějšímu a smysluplnějšímu životu.

Pokud jste připraveni na tuto dobrodružnou cestu radosti a blaženosti, neváhejte dlouho. Místa jsou omezena a rychle se obsazují.

Proběhne od 1. do 7. června 2024 a take od 4. do 10. srpna 2024.

S velkou radostí vás vítáme v Evropském domě světla jógy a při účasti na Velkém skalárním jóga kempu “Mahasukha”.