BLESKOVĚ

Kambodža a Laos s jógou

22. 11. 2019 - 01. 12. 2019
Kambodža


Pořádá: Zlatá dílna
Kontaktní osoba: Karolína
Telefon: +420777872375
E-mail: zlatadilna@email.cz
Místo konání: Kambodža

Další informace: https://www.zlatadilna.cz/kambodza-a-laos/

Pojeďme objevovat jiný svět a poznat sami sebe!

 

     termín: listopad 2019 - 11 dní   / přesný termín ladíme s výhodnými letenkami

      Tentokrát se jedná o více cestovní verzi, kdy se budeme dost přesouvat i vnitrostátními lety. Nicméně  i tak dbám na to, abychom si to v klidu užili a zároveň hodně viděli. 
      Rozhodla jsem se akci naplánovat s místní CK. Místní průvodce tedy bude hovořit anglicky. Bude to lepší také pro naši bezpečnost. CK nám zařizuje i letenky. Nicméně poptávku na letenky do Kambodži jsem zadala i mé známé, která nám zprostředkovala letenky na Srí lanku a do Vietnamu a vždy jsme je pořídili velice výhodně. Proto s přesným termínem čekáme právě na letenky.Pobyt se ale určitě  uskuteční v listopadu 2019.
Jógu budeme cvičit 1- 2 krát denně dle aktuální možnosti. Nemusí se bát jet ani úplný začátečník. Vždy je možné lekci přizpůsobit každému. 
Maximální počet účastníků bude 16. Jak jsem již zmínila, program jsme nakonec směřovali spíše cestovně. Koupání bude možné u vodopádů, to v programu najdete, u některých hotelů je bazén. Nicménně tentokrát nás žádné velké plážování nečeká. Místo ostrůvku na plážo jsme zvolili Laos.