Jógový víkend v Krkonoších

06. 10. 2023 - 08. 10. 2023
Hotel Savoy, Špindlerův Mlýn


Pořádá: Karma Yoga
Kontaktní osoba: Karma Yoga
Telefon: +420 602 159 278
E-mail: info@karmayoga.cz
Místo konání: Hotel Savoy, Špindlerův Mlýn

Další informace: https://www.karmayoga.cz/joga-vikendy-a-cesty/joga-vikendy-a-cesty/jogovy-vikend-v-krkonosich/

Jógový víkend s Veronikou Carmanovou v oblíbeném hotelu Savoy, ve Špindlerově Mlýně. Úžasný výchozí bod pro všechny vaše procházky a tůry. Nechcete chodit moc daleko? Nemusíte, hotel se skvělým personálem nám nabídne dostatek komfortu k tomu, abychom mohli relaxovat a dýchat čerstvý horský vzduch, i když se zrovna nechystáme na tůru.  

PROGRAM

Opusťte město včas, čím dříve přijedete, tím dříve relaxujete. Příjezd na hotel  po 14  h v pátek. Společná večerní praxe  začíná v 18:30h. Praktikovat spolu budeme celkem čtyřikrát. Společný čas nám končí vydatnou nedělní snídaní. Praxe jógy bude celkově zaměřená na element Kovu - období podzimu. Podzim nám dává příležitost pouštět, to co nám neslouží. Odpouštět to co nás tíží. Můžete jít tak do hloubky, nebo zůstat na povrchu, jak jen budete chtít.

Pátek 18.30 – 19.30 h
Večerní jógové přivítání  u jin jógy. Večerní lekce bude hladivá, tak abychom se na sebe a své vlastní tělo naladili a vše mohli vydechnout a plně spočinout. 

Sobota 7.30 – 9.30  h

První půlhodina je věnovaná meditaci. Nevadí, pokud pravidelně nemeditujete a jenom to chcete vyzkoušet. Tento prostor se otevírá pro všechny zkušené i zvídavé. Následuje 90 minutová praxe hatha jógy, která je vždy přizpůsobena nárokům a potřebám skupiny. 
.

Sobota 17.30 – 18.30h
Jin jóga zaměřená na konec podzim. Při této praxi se zaměříme více na samotné meridiány spojené s elementem Kovu.

Neděle 7.30 – 9.30h
Stejně jako v sobotu, prvních 30 minut je prostor  podpůrný pro naši meditaci. Kdo se neche zůčastnit, nebo si chce přispat, přijde až v 8 h, kdy začne dynamická hatha flow, element Kovu  v hledáčku, podpora imunity a správný dech na prvním místě. 

 

  • 3 dny / 2 noci na místě v butikovém hotelu Savoy, vyznamenám několika oceněními jako nejlpeší hotel na horách
  • ubytování na 2 noci na dvojlůžku
  • polopenze, snídaně  a fit večeře 
  • sál na cvičení, občerstvení v sále
  • prožitkový  jógový program s Veronikou
  • jógový pobyt na horách, v krásné přirodě a čerstvém vzduchu
  • načerpání energie a prohloubení jógové praxe
  • oblíbené ubytování
  • welness v hotelu

 

Celý víkend nabízíme v balíčku s ubytováním, polopenzí  a nesmírnou jógovou péčí, na kterou budete vzpomínat.

Hotel Savoy ve Špindelrově Mlýně asi nemusíme dlouze představovat, samotné jméno je zárukou vysoké úrovně služeb, svou polohou v centrálním městečku umožňuje komfort i pro nehoraly:))

Cena 6500  Kč zahrnuje ubytování na 2 noci na dvojlůžkovém pokoji,  polopenzi, sál na cvičení  a plný jógový program s Veronikou. Cena nezahrnuje dopravu a obědy. V této ceně také není vaše individuální pojištění. Z důvodu zkušenosti posledních dvou let  situace s Covidem, velice  doporučujeme pojištění víkendu, kdyby se cokoliv stalo, máte to kryté pojistkou a není nutné nechávat zodpovědnost na nás. Tuto pojistku vám na vyžádání rádi zajistíme s naší smluvní pojišťovnou Slavia. 

CK Yogala sro  je držitelem koncesované živnosti na provoz cestovní kanceláře a organizování zájezdů podle Zákona o cestovním ruchu č. 159/1999 Sb., ve znění pozdějších předpisů a má uzavřené zákonem dané pojištění proti úpadku CK.