BLESKOVĚ

Jógový pobyt v Řecku na ostrově Kos

21. 09. 2023 - 28. 09. 2023
ostrov Kos


Pořádá: Body Positive Yoga studio a Ella Travel
Kontaktní osoba: Mgr. Marie Zimáková a Eliška Balážová
Telefon: 739 490 618
E-mail: info@ellatravel.cz
Místo konání: ostrov Kos

Další informace: https://www.ellatravel.cz/stranky/33:pobyty-s-jogou.html

Srdečně Vás přivítáme na řeckém ostrově Kos v Egejském moři!

Okouzlí vás krásné pláže při otevřeném moři i v malebných zátokách. Během procházek olivovými háji a vinicemi ucítíte svěžest této nádherné hornaté krajiny. Objevte s námi panenskou přírodu zeleného ostrova, který dýchá typicky řeckou kulturou a kde lidé dodnes praktikují tradiční řemesla. Kos je proslulý i díky tymiánovému medu, který koupíte skoro všude.

Kos je třetí největší ostrov souostroví Dodekanésos, známý především jako rodiště Hippokrata – otce moderní medicíny. Leží v jihovýchodní části Egejského moře, cca 3,5 km od tureckého pobřeží, a je nepoznamenaný masovou turistikou. Okouzlí vás taktéž krajina pohoří Dikaios se zapomenutými vesničkami i pestrá historie ostrova.

Samozřejmostí je velmi kvalitní olivový olej i směsi bylinek a koření. Místní kuchaři vám připraví nejen tradiční řecká jídla, ale i lahůdky mezinárodní kuchyně. Můžete se těšit na rybí speciality, ale také na tradiční řecká jídla – musaka, tzatziki, souvlaki atd. Místním nápojem je kanelada, nealkoholický skořicový nápoj.

Pojďte si s námi užít tento krásný řecký ostrov, skvělé jídlo z místních surovin, jógu, meditaci, relaxaci

  • 2x denně lekce jógy
  • dechové techniky
  • ranní lekce budou dynamičtější ale stále jemná, funkční a harmonizační jóga
  • večerní lekce budou zaměřeny na zklidnění, protažení svalů, relax těla i mysli v duchu Yin Yogy
  • meditace
  • hormonální jóga

Díky menší skupince jsou tyto jógové pobyty vhodné i pro úplné začátečníky. Koncept studia Body Positive Yoga je utvářet přátelské místo s důrazem na individuální přístup, kde je možné podniknout jak něco pro své tělo, tak i pro svoji mysl a duši, to vše s citlivým ohledem na váš věk, velikost, zranění, fyzické schopnosti, zdravotní omezení, zkušenosti s jógou. To jsou jógové pobyty v prostředí řeckého ostrova Kos se studiem Body Positive Yoga. Těšit se můžete na ubytování v čtyřhvěždičkovém hotelu Aeolos Beach**** s třemi bazény včetně dětského a písčito-oblázková pláží doslova jen pár kroků od areálu hotelu.

Jógového pobytu se bude účastnit zkušená jógová lektorka Mariannka.

Budeme se na Vás moc těšit!