Jógový pobyt na Zanzibaru

02. 03. 2023 - 12. 03. 2023
Zanzibar


Pořádá: Body Positive Yoga studio a Ella Travel
Kontaktní osoba: Mgr. Marie Zimáková a Eliška Balážová
Telefon: 739 490 618
E-mail: info@ellatravel.cz
Místo konání: Zanzibar

Další informace: https://bodypositiveyoga.cz/pobyty-na-zanzibaru/

Srdečně Vás přivítáme na nádherném, africkém ostrově uprostřed Indického oceánu – na Zanzibaru! Pojďte si s námi užít dechberoucí, průzračný modrý oceán, přírodu, skvělé jídlo z místních surovin, relaxaci, meditaci, dechová cvičení, lekce jógy, kdy díky menší skupince jsou tyto jógové pobyty vhodné i pro úplné začátečníky. Koncept studia Body Positive Yoga je utvářet přátelské místo s důrazem na individuální přístup, kde je možné podniknout jak něco pro své tělo, tak i pro svoji mysl a duši, to vše s citlivým ohledem na váš věk, velikost, zranění, fyzické schopnosti, zdravotní omezení, zkušenosti s jógou. To jsou jógové pobyty v prostředí tanzanského Zanzibaru se studiem Body Positive Yoga. Těšit se můžete na ubytování v čtyřhvěždičkovém hotelu Palumbo Reef Resort**** s bazénem, lobby barem a bílou, písčitou pláží doslova jen pár kroků od vašeho pokoje.

Tohoto jógového pobytu se bude exkluzivně účastnit lektorka studia Body Positive Yoga a zkušená jógová instruktorka Veronika, která na Zanzibaru dlouhodobě žije a v Hotelu Palumbo Reef Resort i pracuje. Bude Vám tak plně nápomocná při výběru Vašich volnočasových aktivit, aniž byste museli překonávat bariéru cizích jazyků! 

Je mi velkou ctí a radostí, že právě na tomto jógovém pobytu spolupracuji s českou cestovní kanceláří Ella Travel, jenž se dlouhé roky zaměřuje na organizování zájezdů po celém světě.

Veškeré další informace, ceny, rezervace, tak lze naléznete zde, prosím:

https://bit.ly/3o8IHy2

Budeme se na Vás moc těšit!