Jóga, zen a (ristretto)-konstelace

23. 11. 2018  17:00 - 25. 11. 2018  16:00
Poděbrady


Kontaktní osoba: Dagmar Volfová
E-mail: hana.slobodova@ubi-ibi.cz
Místo konání: Poděbrady

Další informace: http://www.simhayoga.cz/seminare/

23.11. - 25.11. Jóga, zen a (ristretto)-konstelace v Poděbradech

Vede Dagmar Volfová a lektor systemických konstelací Jan Bílý

Další společný projekt synergie zdánlivě různých přístupů. Mysl i tělo si přijdou na své. S lehkostí a jemností - protože i v tom je hloubka.

Konstelace vedené Janem se ubírají stále víc směrem k hlubokým, intenzivním vhledům a přijetí všeho tak, jak to je. Ať už jsme jakkoliv ovlivněni původní rodinou, rodiči či sourozenci, dětskými neduhy a traumaty, nenaplněnou láskou, problematickými vztahy či chybějícími finančními úspěchy, je toto naše "zapletení se" vždy překážkou k prožívání vnitřního i vnějšího světa "tady a teď". V konstelacích se ukazuje, že skrze intenzivní prožití naší situace a pochopení toho, jak a proč jsme si tuto situaci vytvořili, se můžeme z tohoto našeho zapletení uvolnit. 

I proto rádi kombinujeme tuto formu vhledu a nadhledu s vědomou jógou a jemnou prací s tělem, která nám umožňuje integrovat životní zážitky a prožitky. Zvyšování (po)vědomí v životě.

Můžete se tedy kromě konstelací s Janem těšit na probouzení vědomí v těle s Dášou. Uvolnění. Tantrická jóga v jejím podání je o přijetí všech odstínů barev našeho života - světlých i tmavých. Praxe je nenáročná na tělesný výkon či flexibilitu neb esence jógy tkví jinde než v dokonalém těle (ano, praxe je vhodná i pro muže :) ) a spojuje nás s vědomím, jež je ukryto v každé naší buňce.

Nyní se seminář koná v Poděbradech - neb je to krásné lázeňské město a vybízí právě k uvolnění, které je i záměrem semináře.

Místo konání: Poděbrady, Dům dětí a mládeže
Cena: 3100,- Kč včetně DPH
Časy: pátek 17:00 – ca. 20:00, sobota 9:30 – ca. 17:00, neděle 9:30 – 16:00

PŘIHLÁŠKY: emailem na: hana.slobodova@ubi-ibi.cz

více info: 
http://www.simhayoga.cz/seminare/


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket