JÓGA, KONSTELACE A TANTRA PRAVÉ RUKY (vede Dagmar Volfová a Jan Bílý)

28. 05. 2020  16:00 - 31. 05. 2020  16:00
Ekocentrum Loutí, Loutí 4, 252 08 Rabyně


Pořádá: Dagmar Volfová
Kontaktní osoba: Dagmar Hubená
E-mail: d.hubena@seznam.cz
Místo konání: Ekocentrum Loutí, Loutí 4, 252 08 Rabyně

Další informace: http://www.simhayoga.cz/seminare/

Prodloužený víkend v ČR v krásném prostředí blízko Slapské přehrady: 

Jóga, tantra, konstelace   

28. 5. - 31. 5. 2020

Ekocentrum Loutí, Loutí 4, 252 08 Rabyně  

Vede Dagmar Volfová a lektor systemických konstelací Jan Bílý 

Pokud vás zajímají konstelační vhledy s lehkostí a nadhledem, jemná jóga, která nám pomáhá vstřebat, zpracovat a třeba si i užít životní změny a autentická tantra v podobě s jakou se s ní v Evropě téměř nesetkáte (yantra+mantra=tantra), rezervujte si již nyní tento termín na tento pobytový seminář. Prodloužený víkend s přicházejícím létem na Slapech. 

Jóga, tantra, konstelace: 
Setkání Bohyně a Boha v nás
Vede Jan Bílý a Dagmar Volfová
Cena: 4500,- (cena pro pár 6900,-) bez ubytování a stravy. *
Místo konání: EkoCentrum Loutí, Rabyně (ubytování na místě)
Časy: čtvrtek 16:00 - neděle ca. 16:00
Seminář je vhodný pro jednotlivce i páry.
Přihlášky prosíme mailem: Dagmar Hubená d.hubena@seznam.cz

Čtyřdenní seminář s jógou, ohňovým rituálem yagna, kakaovým rituálem a konstelacemi.
V našem pojetí jógy, tantry a konstelací se tyto tři metody nabízí jako ideální spojení pro každého, koho zajímá vnitřní integrita a celkový, somato-spirituální rozvoj. Jóga je propojení těla a mysli.
Dagmar Volfová, lektorka tantrické jógy, bude účastníky provázet skrze jemná a nepříliš náročná, na vnitřní prožitek orientovaná cvičení pro uvolnění těla i mysli a těšit se můžete i na kakaový rituál s bio raw kakam z Bali a zpěv manter s harmoniem. A také na večerní ohnivý rituál yagna tradiční tantry pravé ruky. O tom, co si můžete pod ohnivým rituálem představit pojednává např. tento její článek: http://www.simhayoga.cz/ohnivy-ritual-yagna/

V konstelacích vytvoříme pod vedením Jana Bílého bezpečný a podporující prostor, ve kterém zažijeme a pochopíme skryté souvislosti překážek našeho růstu a důležitost našich kořenů pro "vztahy třetího stupně".

A tantra? Tantra se stala velice módní záležitostí a pod tuto "deštníkovou značku" se v dnešní době skryje mnohé. Možná tedy zažijete tantru jinak, než je na západě propagována. Tantra tak, jak s ní rádi pracujeme my je především o přitakání všemu, co je, a jak to (skutečně) je. V tom je tantra velice podobná konstelačnímu pohledu na svět (a na naše vztahy) - to co je, může a smí být. Neexistuje nic "špatného", zakázaného, nevhodného. Samozřejmě je i sex součástí života. Naše životní energie je mocná a čistá božské energie. Tantra ovšem neznamená koncentraci na sex. Je to obecně přístup k životu a v rámci cvičení se zaměřuje na práci s energií - životní energií a našim potenciálem. Rozšiřuje naše vědomí a uvolňuje napětí, které by nám bránilo dosáhnout to, po čem toužíme a zároveň mnohdy potlačujeme.

Jan je bývalý žák Osha a Dáša studovala v Indii 6 let tradici ShivoHam tantry pravé ruky, která pracuje s mantrami, yantrami a ohnivými rituály yagna.

V rámci semináře se tedy při jednoduchých cvičeních budeme zabývat tím, jak se uvolnit a otevřít zdravému proudění energie v nás.

V partnerství třetího stupně hledáme především svobodu, která ale nevylučuje hlubokou intimitu a partnerské vazby. Jdeme-li příliš do těla, sestoupíme-li do nižších "pudových" čaker, riskujeme ztrátu světla a ducha. Na druhé straně omezením pouze na "pohyb vzhůru" s opomenutím kořenů - té materiální část naší pozemské existence - přitahujeme spirituální
pýchu a odpojujeme se od toho, co je jednoduché, normální, světské. Tantra je o komplexnosti. A proslulý výrok Herma Trismegista "Jak nahoře, tak dole" by mohl stát v každé původní tantrické knize.
V tomto semináři budeme společně hledat spojení jin- a jang-částí, vytvářet most mezi mužským a ženským světem, mezi nebem a zemí, mezi Bohem a Bohyní v nás samých.

* Ubytování v meditačním centru Loutí s plnou penzí za tři celé dny (čtvrtek večer - neděle odpoledne) je ca 2550 Kč za osobu a platí se v hotovosti na místě. Možností je i levnější ubytování ve spacáku v sále: 1950 Kč (též s plnou penzí na celou dobu pobytu).

 

Více info a také články, semináře a magické cesty na nádhenrá místa v Indii, Indonésii a Vietnamu: http://www.simhayoga.cz