JÓGA, KONSTELACE A TANTRA PRAVÉ RUKY (vede Dagmar Volfová a Jan Bílý)

20. 05. 2021  17:00 - 23. 05. 2021  16:00


Pořádá: Dagmar Volfová
Kontaktní osoba: Dagmar Volfová
E-mail: dasa@simhayoga.cz

Další informace: http://www.simhayoga.cz/seminare/

Synergie konstelační práce a tantrické jógy inspirované kontinuum movement pro uvolnění proudění energie a praxe tantry pravé ruky (

yantra + mantra = tantra)

V nádherném centru Živá voda v přírodě u vesničky Kohoutov (u Jaroměře)

Vede Dagmar Volfová a lektor systemických konstelací Jan Bílý 

Jóga, tantra, konstelace: Setkání Bohyně a Boha v nás

Systemické konstelace na otázky spojené se vztahy partnerskými, rodinnými i vztahu sám k sobě provází Jan Bílý, tantrajógu, jemné „vtělování“, uvolňování skrze tělo a probouzení vlastní bio inteligence a rituály tantry pravé ruky vede Dagmar Volfová (Kala Aryavrat).

 

Termín: 20. – 23. 5. 2021
 
 
 
Začínáme ve čtvrtek v 17h a končíme v neděli okolo 16h
 
Cena: 4500,- (cena pro pár 7800,-) bez ubytování a
stravy.*
 
 
 
Místo konání: Živá voda, Kouhoutov (u Jaroměře)
 

Seminář je vhodný pro jednotlivce i páry.

Přihlášky prosíme mailem: dasa@simhayoga.cz

V našem pojetí jógy, tantry a konstelací se tyto tři metody nabízí jako ideální spojení pro každého, koho zajímá vnitřní integrita a celkový, somato-spirituální rozvoj. Jóga znamená propojení a toho není nutné dosahovat ve formě preclíku na jógamatce. Můžete se tedy těšit na na jiné pojetí praxe. Dagmar Volfová, lektorka tantrické jógy a tradiční tantry bude účastníky provázet skrze jemná a nepříliš náročná, na vnitřní prožitek orientovaná cvičení. V konstelacích vytvoříme pod vedením Jana Bílého bezpečný a podporující prostor, ve kterém zažijeme a pochopíme skryté souvislosti překážek našeho růstu a důležitost našich kořenů pro „vztahy třetího stupně“.

A tantra? Tantra se stala velice módní záležitostí a pod tuto „deštníkovou značku“ se v dnešní době skryje mnohé. V našem pojetí znamená tantra především přijetí toho, co je a jak to (skutečně) je. V tom je tantra velice podobná konstelačnímu pohledu na svět (a na naše vztahy) – to co je, může a smí být. Neexistuje nic „špatného“, zakázaného, nevhodného. Samozřejmě je i sex součástí „toho, co je“, tedy naší božské energie. Tantra ovšem neznamená koncentraci na sex.  Je to obecně přístup k životu a v rámci meditací a cvičení se zaměřuje na práci s energií – životní energií a našim potenciálem. Vědomě a velmi jemně uvolňuje napětí, které by nám bránilo dosáhnout to, po čem toužíme a zároveň mnohdy potlačujeme.

V rámci semináře se tedy při jednoduchých cvičeních budeme zabývat tím, jak se uvolnit a otevřít zdravému proudění energie v nás.

V partnerství třetího stupně hledáme především svobodu, která ale nevylučuje hlubokou intimitu a partnerské vazby. Jdeme-li příliš do těla, sestoupíme-li do nižších čaker, riskujeme ztrátu světla a ducha. Na druhé straně omezením pouze na duchovno, tj  „pohyb vzhůru“ s opomenutím kořenů – té materiální část naší pozemské existence – přitahujeme spirituální pýchu a odpojujeme se od toho, co je jednoduché, normální, světské.

Tantra je o komplexnosti, integraci a přijetí.

A proslulý výrok Herma Trismegista „Jak nahoře, tak dole“ by mohl stát v každé původní tantrické knize.

 

V tomto semináři se společně podíváme na téma návratu ke kořenům, abychom mohli postoupit v našem vývoji do „esenciální duše“ a realizovat tak naše „pokročilá partnerství“. Součást bude také ohnivý ceremoniál yagna, konstelace na rodinnou i párovou tématiku a relaxační a transformační pobyt v krásném prostředí s přáteli.

 

Těšíme se na vás – Dáša a Jan

 

přihlášky: dasa@simhayoga.cz

 

více o tantrajóze na: www.simhayoga.cz
více o konstelacích na: www.konstelace.info

 

*ubytování je v krásném novém centru Živá voda, který má na pozemku potok a vedle je také les. Strava je luxusní vegetariánská, plná penze včetně čaje a dezertů.

Cena ubytování a stravy od čtvrtka do neděle: 2640 Kč, hradí se v hotovosti na místě 

 

Více info a také články, semináře a magické cesty na nádhenrá místa v Indii, Indonésii a Vietnamu: http://www.simhayoga.cz