Jóga na pláži - Djerba

29. 07. 2022 - 04. 10. 2022
Djerba


Pořádá: Jóga padák
Kontaktní osoba: Hana Kalivodová
E-mail: jogapadak@seznam.cz
Místo konání: Djerba

Další informace: http://jogapadak.cz/joga-na-plazi/

S námi zažijete nejen jógový pobyt, ale skvělou dovolenou.

JÓGA PADÁK ve spolupráci s Be Jóga pořádá jógu na pláži na slunném ostrově Djerba za last minute cenu od 16 990 Kč při odletu z Brna a 18 590 Kč při odletu z Prahy nebo Ostravy:

Termín: 27.9.2022 až 4.10.2022 / 8 dní v ceně:

4* hotel přímo na pláži

ubytování v dvojlůžkových pokojích (možnost přistýlky)

zpáteční letenka Brno/Praha/Ostrava

All inclusive

Jógový program/2 lektorky (+ extra program workshop)

Služby delegáta CK

Po celou dobu se o Vás budou starat dvě lektorky (Hana a Betty, více na www.jogapadak.cz) a těšit se můžete na dynamickou Vinyasa jógu v kombinaci s jemnou Hatha jógou. Nebudeme jen jógovat, budeme relaxovat, cestovat, bavit se. Hotel leží přímo na pláži a tak to nebudeme mít daleko ani na pláž, k bazénu, k restauraci nebo k baru. Tohle bude čas pro nás! Prodlužte si léto, zajógujte si ve vyhřátém písku a svlažte se po józe v moři.

Program je pro začátečníky i pokročilé a vyrazit můžete v páru, skupině, s dětmi (pro děti starší 4 let je v hotelu hlídání v ceně). Vyrazte s kamarádkou, maminkou, partnerem a nebo individuálně. S námi nikdy nikdo není sám. Poznáte nová místa a přátele. 

PS: let nám zabere jen 2 a půl hodiny a cesta do hotelu do 30 min. Za 3 hodiny jsme na pláži. 

Termín se blíží a místa rychle mizí, udělat rezervaci můžete přímo na stránkách www.jogapadak.cz nebo na jogapadak@seznam.cz. Jsme online na FB a IG, kontaktujte nás, zeptejte se, napište. Těšíme se.