Adventní ladění: Tantrajóga při svíčkách

16. 12. 2019  18:30 - 21:00
Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 – Karlín


Pořádá: Dagmar Volfová
E-mail: dasa@simhayoga.cz
Místo konání: Studio Loona, Křižíkova 67, Praha 8 – Karlín

Další informace: http://www.simhayoga.cz/seminare/

Pondělí 16.12. 18:30-21 Tantrajóga pro adventní ladění při svíčkách

 

Introspekce, meditace a osobní vyladění skrz práci s tělem i myslí a jemnou praxi tantrické hatha jógy, abychom měli co nejhezčí „interní Vánoce“.

Adventní období je o čase zvnitřnění. Ne až tak dovnitř do tepla nákupních center, ale cesta dovnitř, do sebe. S blížícím se slunovratem rekapitulujeme uplynulý rok, (od)pouštíme, co už nám neslouží, a připravujeme se na sázení nových semínek. A úrodná půda pro ně je právě v našem srdci. Tak jej v zimním čase odpočinku a spočinutí opečujeme, aby se našim semínkům, sazeničkám a darům dařilo klíčit a růst. 

Kam směřujeme svou pozornost? Co si v životě tvoříme? Naše mysl je mocná – kam ji zaměříme, to si tvoříme. Někdy sami sebe ale (pod)vědomě manipulujeme a život si komplikujeme. Asi to všichni známe. Proto k mysli připojíme i kvalitou srdce – lehkost, hravost. Srdci dělá dobře (stejně tak jako hlavě a celému tělu) uvolnění, rozpouštění, plynutí.


Čas: 18:30 – 21 h

Místo: Loona – studio pro regeneraci těla i duše, Křížíkova 67, Praha 8- Karlín

Cena: 490 Kč 

možnost „permanentky“ na kterékoli 4 semináře ze zimního běhu v Looně a Moteelu: 1600 Kč (1400 Kč pro studenty a rodiče samoživitele)
více na http://www.simhayoga.cz/seminare/

Přihlášky: dasa@simhayoga.cz

Lektorka: Dagmar Volfová (Kala Aryavrat) vede jógové semináře jako rituál pro uvolnění těla a mysli a rozšiřování vědomí. Praxe je jemná, pomalejší, nepříliš fyzicky náročná a přesto do hloubky. Vychází ze zkušeností ze své osobní praxe tantrické jógy, zkoumání univerza a také 5 letých studií autentické tantry pravé ruky v Indii (mantra meditace, ohnivé rituály yagna, yantry). Provází na cestě za vnitřním poznáním v ČR, Indii a na Bali. 

více info o těchto i dalších seminářích včetně cest s jógou do exotických destinací najdete na webu: www.simhayoga.cz

 

 


Jóga Dnes Konference
Energy Studio jd
JógaMarket