JÓGA DNES KONFERENCE PRAHA 22.10.2022

22. 10. 2022  08:00 - 19:00
Martinický palác, Hradčanské náměstí


Pořádá: Jóga Dnes a Yoga World
Místo konání: Martinický palác, Hradčanské náměstí

Další informace: https://www.jogakonference.cz/

JÓGA DNES Konference je ladění energií, setkávání se a vzájemná inspirace. Jógové lekce, povídání, diskuse i tiché vnitřní mlčení na největší akci jógy roku 2022 v Praze. U toho nesmíte chybět. Přijďte přidat svůj podíl energie a podpořit sebe i ostatní v radosti ze života.

ZÁŽITKY, EMOCE, ZTIŠENÍ A PŘÁTELSTVÍ – JÓGA Když se minulost a přítomnost potkají a přenesou se na místo, kde historie sálá z každé ulice i budovy, tak JÓGA DNES Konference se nemůže konat nikde jinde než v samém srdci starobylé Prahy – v Martinickém paláci na Hradčanském náměstí.

TERMÍN 22.10.2022

MÍSTO: MARTINICKÝ PALÁC, PRAHA

CENA: 1690 Kč

CENA OD 1.8.2022: 1890 Kč

Cena obsahuje 7 lekcí, které si zvolíte po uhrazení poplatku za JD konferenci. Lekce rezervujete zde. Po objednávce získáte e-mail se všemi informacemi k platbě převodem, pokud neplatíte platební kartou.

JÓGUJEME A POMÁHÁME: 100 Kč z každé vstupenky bude věnováno pro Nadaci Pink Bubble, pro mladé lidi, které zasáhla rakovina.

JÓGA DNES Konference proběhne ve dvou překrásných palácových sálech, které svou historií „promlouvají“. K jednomu ze sálu byla připojena kaple zdobená uvnitř, ale i po stranách. Okolo vstupu do kaple, který je umístěn v hlavním sále, se na vnější stěně nacházejí poškozené malby Adama a Evy inspirované Dürerovým dílem. Právě na tomto místě máte možnost rozložit svou podložku a užít si den plný jógy, zážitků a pohody.