Jóga a relaxace v Indii (Goa)

06. 03. 2024 - 19. 03. 2024
Indie - oblast Goa


Pořádá: CK Yogacentrum
Kontaktní osoba: Jana Smažíková
Telefon: +420732445530
E-mail: info@yogacentrum.cz
Místo konání: Indie - oblast Goa

Další informace: https://www.yogacentrum.cz/akce-a-seminare-201/workshopy-232/relaxacni-pobyt-u-oceanu-s-jogou----jizni-indie-22a

Jógový relax v Indii 

7.3. - 18.3.2024 (6.3. odlet z Prahy, 19.3. přílet do Prahy)

Nyní je velmi výhodná cena letenek (z Prahy přes Dauhá do Goa) s krátkým přestupem.

Pobyt je vhodný pro všechny, včetně začátečníků, pokročilých, partnerů cvičících. :-)

Připojte se k nám a pojeďte strávit nezapomenutelných 13 dní na jižním pobřeží Indie (Goa) v Peace Garden Beach Resort (viz. Tripadvisor), který je přímo u oceánu (Talpona Beach) a je ověřeno jógou :-). Pláž Talpona je velmi klidné a málo známé místo, přímo oáza klidu. Pobřeží jižní Indie - to pravé příhodné místo pro relaxaci a načerpání nových sil. 

Cena 

od 15.990Kč (zahrnuje ubytování na 12 nocí, 13x snídaně, neomezená pitná filtrovaná voda, 20x jóga), rádi vám pomůžeme se zajištěním letenek

Jógový program 

Cvičení je vždy přizpůsobeno aktuálním možnostem jednotlivých klientů. Připravené budou 2x denně lekce jógy (hatha, vinyasa, relaxační, yin) se zkušenou lektorkou Jana Smažíková ze studia Yogacentrum.

Lokalita 

Goa má přibližně 1,4 milionu obyvatel, hlavním městem je Panaji. Rozloha činí pouhých 3 701 km čtverečních. Do roku 1961 byla Goa pod nadvládou Portugalska. Goa je zelenou provincií, kromě rybaření se tu daří zemědělství. To vše můžete okusit na vlastní jazyk – místní trhy lákají množstvím ovoce podle sezony a restaurace připraví výborné čerstvé ryby a plody moře za přijatelné ceny. 

Ubytování 

Ubytování je zajištěnno v Peace Garden Beach Resort, kam jezdíme již pátým rokem a jsme zde velmi spokojeni. Resort je umístěn v samém srdci jižní Goy, a nachází se mezi krásnou a stejně nedotčenou pláží Galgibaga (želva) na jihu a ústím řeky Talpona na severu. Budete zde obklopeni exotickou přírodou a užívat si západy slunce na pláži. 

Strava 

V ceně pobytu je 13x vegetariánská snídaně v restauraci formou bufetu přímo v našem resortu. Restaurace nabízí možnost výborných obědů i večeří, převážně vegetariánské kuchyně. Nechybí ani nabídka ryb, mořských plodů a specialit místní indické kuchyně. 

...Dopřejte si i Vy aktivní relaxaci, zasloužíte si jí...