Jarní Tantrajóga pro Rovnováhu

23. 03. 2020  18:30 - 21:00
Loona-studio pro regenereaci těla a duše, P8-Karlín


Pořádá: Dagmar Volfová
Kontaktní osoba: Dagmar Volfová
E-mail: dasa@simhayoga.cz
Místo konání: Loona-studio pro regenereaci těla a duše, P8-Karlín

Další informace: http://www.simhayoga.cz/seminare/

Čerstvě po jarní rovnodennosti, rovnováhy dne a noci, si můžete dát rituální dárek pro podporu své osobní rovnováhy.

pondělí  23.3.   18:30 - 21

Jarní Tantrajóga pro Rovnováhu

 

Každý jsme jedinečná bytost a proto rovnováha neznamená to, co píšou „esoterické příručky“, ale to, jak ji vnímáme my sami. Je to o prožitku. Procítění.

Propojíme se se svou vnitřní krajinou nejen jógovou praxí, ale i zvukotvořivými technikami inspirovanými kontinuum movement. Zapojíme nekritizující a laskavou vlastní otevřenou pozornost do těla. Zvědavost, propojení a pozornost jsou nám praktickým pomocníkem pro zpracování emocí, spřátelení se se svou vlastní myslí, srdcem a rozvíjení schopnosti koncentrace a relaxace.

Během tvořivé praxe se zaměříme na naše osobní vyladění v klidu, harmonii a vnitřní rovnováhu. Jóga, které se budeme věnovat, vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami a připojíme i další jednoduchá cvičení inspirované kontinuum movement na probouzení vibrací života v nás, živé vody. Propojíme se se svou vnitřní krajinou, kterou necháme roztávat. Toto spojení slouží pro uvolnění těla, starých ,,zamrzlostí“ a ztuhnutí. Potěší i srdce, které toho s námi už tolik zažilo a tato praxe bude směřovat i k němu a jeho uvolnění a roztávání. Užijete si nejen rovnovážnou jógovou praxi pro tělo i mysl, ale i uvolňování proudění „živé vody“ v sobě skrz jemné a laskavé techniky kontinuum movement. Závěrem využijte pozvání k hlubokému uvolnění těla i mysli Nidra jógou. Neb propojení našeho osobního mikrokosmu s Makrokosmem, to je jóga.

Vhodné pro ženy i muže, pro ty kdo chtějí objevit jógu, stejně tak pro pokročilejší. Cvičení nebude fyzicky náročné. Žádá si však zájem o vnitřní svět, neb do něj budeme nahlížet.

Čím více jsme schopni vnímat, pozorovat i aktivně zpracovávat to, co se urodí v naší vnitřní krajině, tím lépe dokážeme vycházet sami se sebou a pak i s okolním světem.

Čas: 18:30 – 21 h

Místo: Loona - studio pro regeneraci těla i duše, Křížíkova 67, Praha 8- Karlín

Cena za večerní seminář: 490 Kč 

Přihlášky: dasa@simhayoga.cz

Možnost "permanentky" na 4 a více seminářů – 10% dohoda emailem

Cena za celý harmonizační kurz (11 večerních seminářů vč. speciálů s kakaem 5.4. a ohnivým rituálem 22.6.):  4.890 Kč

Studenti, senioři a rodiče samoživitelé mají 10 % slevu z jednotlivých seminářů i z kurzu

Lektorka: Dagmar Volfová (Kala Aryavrat) vede jógové semináře jako rituál pro uvolnění těla a mysli a rozšiřování vědomí. Praxe je jemná, pomalejší, nepříliš fyzicky náročná, ale vede nás do hloubky. Vychází ze zkušeností ze své osobní praxe tantrické jógy, zkoumání univerza a také mnohaletých studií autentické tantry pravé ruky v Indii (mantra meditace, ohnivé rituály yagna, yantry). Hraje na harmonium, píše články o cestě světlem i stínem a provází na cestě za vnitřním poznáním v ČR, Indii i jiných částech světa.

Web a více info: www.simhayoga.cz

 

 

více info o tantrické józe: www.simhayoga.cz   včetně cest s jógou za exotikou