BLESKOVĚ

INDIE: Po stopách himalájských jogínu

22. 03. 2023 - 08. 04. 2023
Indie


Pořádá: Dobrodruzi navěky
Kontaktní osoba: Patricie Kaňok
Telefon: 774620836
E-mail: dobrodruzinaveky@gmail.com
Místo konání: Indie

Cesta do Indie je něco, co dřív nebo později zavolá každého, kdo se setká s jógou. Jenže s tím jsou i spojené naše obavy. Jak narazit na ten správný jógový program, jak potkat toho pravého učitele a jak cestovat do tak vzdálené země bezpečně a s někým, na koho se můžete v případě potřeby spolehnout?

Indií, zemí tisíce tváří, skrývající klenoty dávné civilizace, vás provede jogínka a zpěvačka Vesny, Patricie Kaňok (Fuxová) spolu se svým manželem, horalem Tomášem Kaňokem. Díky nesčetným Patriciiným cestám do Indie a vášni nejen pro jógu, ale také pro pranajámu, koncentrační a meditační techniky, védantu, mantry a jógová písma, vás čeká výběr toho nejlepšího, co za posledních 10 let načerpala. Tomáš vás zase jako milovník hor vezme na himalájský trek, kde budete moct jógu praktikovat v energeticky nejčistším prostředí a nebo pouze plynout ve stavu přítomnosti.

Součástí programu jsou 4-5 dní cestování po památkách královské Indie a návštěva chrámů a UNESCO klenotů severní Indie. Poté se přesuneme do města všech jogínů: Rišikeše, kam si pro inspiraci jezdili duchovní poutníci i samotní Beatles. Společně strávíme 5 dní jógou a meditacemi za přítomnosti a vedení mistra Somendra Tirtha, který jógu praktikuje a učí více než 50 let a řadí se k jednomu z nejautentičtějších mistrů, které jsme v životě potkali. Pokud budete chtít v cestě pokračovat, vydáme se na Parganchulla trek a vystoupáme společně do 4 600 m.n.m.

Existují dvě varianty zájezdu:

Kratší: 11 denní za 27 000 Kč

Delší: 18 denní za 32 000 Kč (zahrnuje i himalájský trek)

V případě zájmu vám pošleme nezávazné informace na váš mail s veškerými informacemi k pobytu. Stačí napsat mail na dobrodruzinaveky@gmail.com.