BLESKOVĚ

Hormonální jógová terapie s Anetou

01. 04. 2023  09:00 - 17:00
Brno


Pořádá: Bc. Aneta Pavliňáková, DiS.
Kontaktní osoba: Aneta Pavliňáková
Telefon: +420728055353
E-mail: hormonaljoga@seznam.cz
Místo konání: Brno

Další informace: www.hormonalni-joga-brno.cz

Jednodenní seminář Hormonální jógové terapie (HJT) dle Dinah Rodrigues s certifikovanou lektorkou Bc. Anetou Pavliňákovou, DiS.

Kurz bude probíhat v brněnském studiu Yoga Freaks v sobotu 1.4.2023. Více informací na www.hormonalni-joga-brno.cz.

Aneta má za sebou desítky odučených kurzů. HJT se věnuje více než 6 let. Jejím cílem je předávat sestavu citlivě a co nejvíce individuálně. Proto se kurzu může zúčasnit maximálně 10 účastnic.

Hormonální jógovou terapii (HJT) vyvinula v Brazílii před mnoha lety Dinah Rodrigues (92 let). Je tvořena řadou dynamických cvičení se speciálními dechovými technikami. Tato cvičení působí především na systém hormonálních žláz ženy a s jejich pomocí mohou být zmírňovány či zcela odstraněny potíže v období menopauzy (návaly horka, nespavost, migréna, deprese, vypadávání vlasů, lámavost nehtů, ztráta libida, kloubní potíže apod.) nebo způsobené vlivem nerovnováhy ženských hormonů, zejména estrogenu. HJT je vhodná i pro mladší ženy, které trápí PMS (premenstruační syndrom) či problémy s otěhotněním (až neplodnost).

HJT zahrnuje i cvičení zaměřená proti stresu a ke všeobecnému zklidnění vegetativní nervové soustavy.

Hormonální jóga je kombinací speciálních dechových technik a tělesných zámků (bandhy), pozic (ásany) a tibetského energetického cvičení. To všechno působí na soustavu žláz s vnitřní sekrecí (vaječníky, štítná žláza, hypofýza, nadledvinky) a pomáhá vše vracet do rovnováhy.

NENÍ POTŘEBA MÍT PŘEDCHOZÍ ZKUŠENOSTI S JÓGOU.