DÝCHÁNÍ, MEDITACE, VNITŘNÍ DOVEDNOSTI

17. 08. 2019 - 20. 08. 2019
Olomouc


Pořádá: Kabiryoga
Kontaktní osoba: Michaela Máté
Telefon: +420608442859
E-mail: info@kabiryoga.com
Místo konání: Olomouc

Další informace: http://kabiryoga.com/home-2/dychani-meditace-a-vnitrni-dovednosti-dech-jako-vstupni-dvere-k-zivotu-v-blazenosti/
DÝCHÁNÍ, MEDITACE, VNITŘNÍ DOVEDNOSTI – dech jako brána k životu v blaženosti

Zajímá Vás meditace a dýchání a jejich využít v jógové praxi? Přijďte se inspirovat od uznávaného indického učitele Kabira Bharti, který se meditací a vším co s ní souvisí aktivně zabývá déle než 20 let. Více o Kabirovi zde.

Kurz, který změní vaše dosavadní vnímání meditace a jógy, posune vás ve vaší osobní i lektorské praxi a přinese vám spoustu nových zážitků. Jedinečný způsob, jak se skrze dechové techniky dostat hlouběji do meditace.

 

V tomto čtyřdenním kurzu se naučíte intenzivní meditační techniky z Indie a celého světa. Tento kurz nabízí porozumění, zkušenosti a metody, jak změnit kvalitu vašeho života - jak v práci, tak doma. Zavede Vás  na rychlou cestu k “sobě samým”. Uvědomíte si, co vytváří napětí ve Vašem životě a objevíte vaše jedinečné vlastnosti a talenty.

Tento workshop je vhodný pro začátečníky, středně pokročilé i pokročilé studenty a učitele jógy. Pro všechny, kteří chtějí pochopit, co je to jóga.  Jóga je mnohem více než jógové pozice. Jóga je celkový vědecký přístup ke zdraví a štěstí.

Více zde http://kabiryoga.com/home-2/dychani-meditace-a-vnitrni-dovednosti-dech-jako-vstupni-dvere-k-zivotu-v-blazenosti/