4.11. – 7.11.2021 ॐ Jógový pobyt s Michalem Rauerem ve Dvoře Svatá Maří – Prachatice, Jihočeský kraj

04. 11. 2021  15:00 - 07. 11. 2021  15:00
Dvoře Svatá Maří 49, 385 01 Svatá Maří


Pořádá: Michal Rauer
Kontaktní osoba: Michal Rauer
Telefon: +420 734 878 380
E-mail: info@michalrauer.cz
Místo konání: Dvoře Svatá Maří 49, 385 01 Svatá Maří

Další informace: https://michalrauer.cz/18-8-22-8-2021-%e0%a5%90-jogovy-pobyt-s-michalem-rauerem-ve-dvore-svata-mari-49-385-01-svata-mari-prachatice-jihocesky-kraj/
 
Hodnocení:5/5

Cena: 5737 Kč 
Lokalita: Dvůr Svatá Máří, 49, 385 01 Svatá Máří – Prachatice, Jihočeský kraj 
Datum: 04.11. – 07.11.2021

Délka:  4 dny (3 noci)
Stravování: vegetariánská plná penze

https://maps.app.goo.gl/X4pqSZNGE6adD2oZ7

Rezervováno: 12  Volné: 9  

Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na čtyři noci vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou … zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy (pranajáma, asány, relaxace, meditace). Jóga vnese příjemný pocit harmonie do vašeho života. V průběhu pobytu v nádherném prostředí zažijete dechové techniky, různé lekce jógy, Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá záda, Yin jóga, meditaci v tichu a pohybu, Ecstatic dance, automatickou kresbu a harmonizaci čaker, práce s intuicí a tělovou svíčkou, tibetské mísy, bubnování, gong.. 

Cvičení bude probíhat ráno i večer a v případě příznivého počasí budeme cvičit venku v přírodě. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.
 
Budeme na samotě u lesa obklopeni přírodou a zvířaty z farmy. S nádhernými výhledy do okolní přírody, v nově s láskou vybudovaném areálu na okraji Šumavy.
 
Žádná auta, jenom ticho, modré nebe, klid a šumění stromů vlnících se ve větru. Zdravé vegetariánské jídlo, čistý vzduch. Zažijte dokonalou relaxaci na těle i duši v tomto nádherném místě v magické krajině Pošumaví
 

UBYTOVÁNÍ

Dvůr Svatá Máři je nádherné místo, kde najdete vše pro váš komfort a pohodlí. Ubytování je zajištěno v hřejivých dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových apartmánech.

 

STRAVOVÁNÍ

V Máří se pro vás bude připravovat vegetariánská stravu. Snídaně, oběd, večeře. V průběhu víkendu si můžete vychutnat lahodnou kávu, nebo čaj. 

 

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT


V průběhu pobytu zažijete  4 lekce jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá záda a ramena, meditace, bubnování, gong, výklad karet s automatickou kresbou čaker, tabáková ceremonie, v případě zájmu individuální konzultace. 

Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si sebou vezměte podložku a pohodlné oblečení a na závěrečnou relaxaci a meditaci teplou deku.

 

CO MŮŽETE DĚLAT MIMO PROGRAM

Příjemný relax a prohřátí po cvičení v chladných dnech Vám umožní pobyt v bylinkové sauně a otužit se můžete ve venkovním bazénu nebo si zaplavat v zahradním jezírku.

 
 

TIPY NA VÝLET

Navštívit můžete Kostel sv. Svaté Máří, Přírodní památka Mářský vrch, Rozhledna, Křížová cesta, Přírodní rezervace Opolenec, Sudislavická Lípa, Freeride trail, Sudislavická jeskyně, Zámek Vimperk, Arboretum Vimperk, Muzeum Vimperk, Naučná stezka lesních skřítků.

 

DOPRAVA

Do Svaté Máří se dostanete autem https://maps.app.goo.gl/X4pqSZNGE6adD2oZ7 , vlakem a nebo autobusem do Vimperka, a tam Vás vyzvedneme. 

 

Cena 5 737 Kč zahrnuje: cena podle počtu dnů pobytu

Ubytování s vegetariánskou plnou penzí, cvičební program, relaxační program, místní poplatky. Pobyt začíná v pátek příjezdem po 15 hod. a končí v neděli v 15 hod.

Pro více info nás neváhejte kontaktovat:  Michal Rauer +420 734 878 380, info@michalrauer.cz

Těšíme se na Vás ..

S láskou M.